Jump to content

Помогне прехвърляне от дясна на лява дирекция на AUDI A4


Георги Георгиев

Recommended Posts

Здравейте.

Моля помогне прехвърляне от дясна на лява дирекция на AUDI A4 1.6 96г.

някой правил ли го е и колко струва и каде да го направя или попитам

искам да го взема от англия и е доста изгодно ама с десен волан което е доста неприятно.

Всяка информация ще ми е от полза?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично не разбирам много, но какво толкова има да му се прави, че чак търсиш някой, който го е правил? Аз си мисля, че просто трябва да си намериш, ляво табло, педали и волан! и някой да ги монтира. За друго не се сещам. А може и да не съм прав!:bia: Успех!:bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ляво табло, педали и волан! и някой да ги монтира. За друго не се сещам.

А рейката къде я забрави? Мисля, че трябва да я вземеш мноооого изгодно тази кола, за да има смисъл от тази операция. Доста игра ще падне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не познавам никого, който да е правил тая операция, но познавам двама, които се отказаха да я правят... :bia:

В страните с ляво движение от време на време испадат страхотни оферти за коли с нормален волан. Когато бачках в Кипър служител на едно посолство продаваше Фиат Темпра на 3 години за 3000$...

Разказвали са ми за подобни оферти и от Англия...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А скоростите как са!?

Огледални ли са или са в същите позиции като при ляв волан?

Скоростите са същите - не се барат!

Наистина тази кола трябва да е на цена около 5000 лв за да има някакъв смисъл!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоростите са същите - не се барат!

Наистина тази кола трябва да е на цена около 5000 лв за да има някакъв смисъл!

Ай стига ве. И първа ти е като пета един вид ако стоиш от другата страна.

Ей тея англичани са ебати нещастниците ... съжалявам ги направо! :respekt:

Аз не бих се оправил с такава кола, ако не е автоматик ... като се има предвид, че ще трябва да превключвам и с лявата ръка .... малеййй мъка мъка.

Веднъж само пътувах е в една хонда сивик с десен волан автоматик до морето с братчеда, обаче до шофйора седях. Е тва е голям кошмар бе хора. По лошо от влакчето на ужасите. През целия път бях на нокти. Той понеже не вижда пътя и постоянно трябваше да му давам команда кога да изпреварва, а той е един нервак. Казвам ви протрих стелките от тъпчене. Постоянно бях изправен на "спирачките" дет ги нямам от мойта страна .... абе кошмар. По едно времре мислех дали да не се преестя отзад. ... голямо напрежение си беше ! :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не се лъжа мисля, че в София има фирми/сервизи които извършват тези услуги. Защо не пробваш да потърсиш из google? Мисля че бях виждал някъде и то на няква цена около 2000-3000лв ам аще те излъжа а и сигурно зависи от колата! Просто сега нямам време да поровя малко!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цената 5500лв.

Интересува ме колко може да струва обръщането на волана да разбера има ли смисъл да я копувам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цената 5500лв.

Интересува ме колко може да струва обръщането на волана да разбера има ли смисъл да я копувам

Свали до 5 и я зимай:respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично карам такова 1996 г с английска дирекция,наистина е малко неудобно но за сметка на това там са доста по-евтини от БГ.Карам го вече 4 години и нещо и сам много доволен.Истината е че в Англия са 2 пъти по евтини….

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ай стига ве. И първа ти е като пета един вид ако стоиш от другата страна.

Ей тея англичани са ебати нещастниците ... съжалявам ги направо! :hilezh:

Аз не бих се оправил с такава кола, ако не е автоматик ... като се има предвид, че ще трябва да превключвам и с лявата ръка .... малеййй мъка мъка.

Веднъж само пътувах е в една хонда сивик с десен волан автоматик до морето с братчеда, обаче до шофйора седях. Е тва е голям кошмар бе хора. По лошо от влакчето на ужасите. През целия път бях на нокти. Той понеже не вижда пътя и постоянно трябваше да му давам команда кога да изпреварва, а той е един нервак. Казвам ви протрих стелките от тъпчене. Постоянно бях изправен на "спирачките" дет ги нямам от мойта страна .... абе кошмар. По едно времре мислех дали да не се преестя отзад. ... голямо напрежение си беше ! :hilezh:

А питаш ли жена ми как се е чувствала една година като пасажер на Ауди с дясна дирекция в Бг? :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...