Jump to content

изхвърли маслото по време на движение a4b5


sirhot

Recommended Posts

Здравейте!

Както си карам с 90-100 км в час колата потресе ,светна лампата за масло.Веднага отбих и изгасих колата.Не съм удрял блъскал или нещо друго...Не се виждаше видимо отгоре нещо спукано или не знам.Утре ще я закарам да я видят но ме тревожи сега и не спирам да мисля.Според вас от какво може да е или някой сблъсквал ли се е с подобно нещо? колата а4б5 авант помпа дюза 115коня

Редактирано от sirhot
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи няма страшно за мотора, нали не си я карал така. Като видиш откъде е избило, ще я оправиш и си готов.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

надявам се да не е нещо фатално.колега ти същата кола ли имаш ? отскоро имам това ауди и бих искал да питам за някои неща

Sent from my m1 note using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента нямам, но съм имал същата. Питай каквото те интересува.

Редактирано от gibonass
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ве нЕма лошо за мотора без масло... :steinigung:
О- пръстена на масления охладител, трябвало е да го смениш при първото обслужване
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дали от там се изтече колега преди 3000км я обслужвах но не си спомням да съм сменял това сега след като го сменя и налея масло дали ще се оправи?

Sent from my m1 note using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да ама при мен проблема е друг ... трябва да сменям двигател ...Не разбирам много доколкото разбрах някаква биела се счупила през 1 цилиндър и картера беше пробит една голяма дупка имаше,също парчета от чугун инразни други....Нито съм карал бързо нито съм я тормозил не знам какво го е предизвикало това......

Sent from my m1 note using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...