Jump to content

Лепене на тавана


NE DIAL KU

Recommended Posts

Отлепи ми се тавана над задната седалка от дясната страна. Плата увисна и с какво лепило да го залепя. Лесно ли се сваля да го намажа с четката ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вземи лепило за гуми и една спринцовка със игла,стискаш лепилото във спринцовката бодеш в тавана и стискаш по малко ако вкараш повече лепило става на петно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кофтито е, че тръгне ли веднъж, няма спиране. Ти ще го залепиш, то ще се отлепи до него, т.к. дунапренът отвътре вече е на каша навсякъде. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вземи лепило за гуми и една спринцовка със игла,стискаш лепилото във спринцовката бодеш в тавана и стискаш по малко ако вкараш повече лепило става на петно.

Колега извинявай-този танц го играх от лошо по лошо само пре тапициране.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз миналото лято се нахванах сам да си претапицирам тавана, и като цяло съм доволен от ръчния труд. Лошият спомен от жегата и тук-таме някоя и друга счупена щипка на пластмасовите кори е вече история.. :D Общо, за комби, материалите от София ми излезнаха 50тина лева по спомен..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уж специално, тапицерско и съм доволен, бързо се измириса. В кутии като за боя се продаваше, 15 лева кутията. Него, както и платът, такъв, какъвто си трябва с дунапрен отдолу, купих от магазина в Горубляне, който е до хотел Галант, посока Панчарево.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да не е вече на същия телефон,но:0898495708-Георги,село Богомилово/до Стара Загора/-на стария път за Пловдив.

Доволен съм от неговата работа.

Там има още едни чиляци,които се занимават с такива работи,но им нямам координатите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...