Jump to content

Имам с си вече Ауди А3 1.9 TDI


Saggitarius

Recommended Posts

  • Отговори 125
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

"брилянтин" ??? одобрявам, а и 29 е точната дата :) пък може и да взема някоя приятелка. Нея няма да я пазя толкова обещавам :D

Вили, не се притеснявай, нали знаеш, че мен има кой да ме пази :-))))))

Малиииии,станахме цела тумба....!!!!!

Да запазя едно сепаре или по-добре ьгловата права маса-широко е,а и се вижда всичко на всякьде...

ама няма да е никак зле да се запазят някакви места, защото миналата седмица е било тъпканица там!

да пуснем анкета тогава :):D:D

аз съм там в 22:00 :)

няма ли да ти е малко раничко в 22:00ч? Чакай поне малките деца първо да си легнат, та след това да излизаме. хихихихихи :-)))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само да отбележа, че на Вили сестара й, е жена ми, да не стават недоразумения :)

Малий, момчета... я казвайте още неща за сестрата... ако ви стиска де :)

Редактирано от dani_94
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А nikey за какъв и се представя... май не е просто гадже :)

Да не вземе да стане опастно... :) , че колегата каза че не е успял да се запознае поне...

Редактирано от dani_94
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Весела коледа на всички и наздраве!!!

Ще ви разочаровам, но сестрата си има гадже.

Вили и на теб Весела Коледа и наздраве. :D Аз веднага разбрах, че сестра ти е с високия симпатяга. :D:) Ако става въпрос за купон и приятно прекарване съм насреща без подбуди, защото синовете ми вече са почти на моя ръст. :P:) Дори вече носят обувките ми, когато бях гъзар. :):D
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще докарам обещавам, само да се отърва от моята да не дойде с мен

ако си решил да се отърваваш, пак я докарай пък ще помагаме...... :):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета, моята приятелка, която по принцип има ЧРД на 30, е решила да си го празнува на 29... :) Ще видя как точно да съчетая и двете мероприятия

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета, моята приятелка, която по принцип има ЧРД на 30, е решила да си го празнува на 29... :rotcol: Ще видя как точно да съчетая и двете мероприятия

еми да идваме всички на 29 на РД

малка муцунке

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пацо да не се праи, щото в четвъртък си беше легнал с кокшките. Не си вдигаше телефона, и на другия ден ми беше звънял по нощите, около 10:00ч. :rotcol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм там, Пепи е запазил места така че казвайте в колко последно :D

Нали бехте много еркеци сичките...........

я преведи бе Рангеле.......... :rotcol::wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Юнаци,за пьрви пьт в живота си бях с температура по празниците... :wall:

Но местата са запазени,в петьк сьм на линия...!!!

Пацо да не се праи, щото в четвъртък си беше легнал с кокшките. Не си вдигаше телефона, и на другия ден ми беше звънял по нощите, около 10:00ч. :rotcol:

Баце,как сам се наточил...!!!Ще се реванширам утре...!!! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако си решил да се отърваваш, пак я докарай пък ще помагаме...... :rotcol::wall:

И аз това му обяснявах на малкия,ама...абдалче още-будала...!!! :D:D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз това му обяснявах на малкия,ама...абдалче още-будала...!!! :respekt::D:D

Малкия ще ви научи на някой номера батковци:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така, събитието снощи (и до ранни зори), се състоя. Естествено, активността беше като за АУДИ Клуб България, в камерен състав, но за това пък качествен. Който дошъл, видял, който пропуснал, си е за негова сметка.

Благодарности на Пацо за резервацията, на Жоро, за компанията която беше осигурил и на останалите колеги за присъствието.

:huh:

...аз поемам събирането на колежките,сестрички и приятелки....

Говоря сериозно!

Както може да се досетите, колегата излезе 100% сериозен, но докара... само колега....оставам този факт без коментар :bia::(

Благодарение на телефона на Нико, има няколко кадъра (компромати), в ранните часове на нощта и след прилично количество С2Н5ОН във всякакви производни. На някои колеги не им стигна само алкохола, но и други сладости опитаха. А някои направо прекалиха..... :huh:

Снимките, са с парола, поради леко компроматният им характер (все пак, това беше купон, а не бракоразводна сбирка). Та при желание и след одобрение от моя страна, може да получите парола, но само на ЛС. B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко бяхме,но пьк беше весело...!Поне за мен...!Багодаря Ви за компанията...!

:bia:

П.с.:А на малкия ще му дадем вьзможност за ПОСЛЕДНА поправка...!!! :dance::huh::huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както може да се досетите, колегата излезе 100% сериозен, но докара... само колега....оставам този факт без коментар :huh::dance:

Така аз предлагам да си получа публично наказанието.Прмерно замеряне с камъни,бой с тънки пръчици,пронизване с остри предмети....

Голямото количество концентриран Jim Beam в кръвта ми бе предварително планирано и довело до информационното затъмнение пред някои приятелки,че ще ходя накъде изобщо:D

Дай паролата бе подстрекател такъв :bia:

П.с.:А на малкия ще му дадем вьзможност за ПОСЛЕДНА поправка...!!! :(B):huh:

Оххх вече съм малко по-спокоен,

Благодаря Паце само кажи кога и ще се опитам да поправя грешката

P.S. Ей трябва да се докопам до колежката от УНСС по някакъв начин.Голяма мръсница е :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...