Jump to content

Моля да ми препоръчате крушки Н7


Recommended Posts

Аз от xtreme vision 130% съм много доволен . Преди това бях с +30% , чисто нови, да светеха по-добре от обикновените осрамки, ама +130 са с доста по-бяла и силна светлина , специално сложих различни на двата фара, за да се обедя в разликата :)

И къде ви щавят с тея цени 100лв за халогени не знам :stupid:  Аз мойте Н4 +130 си ги взех от олх от един продавач от варна за 30лв двете . Н7 са 18,25 :hilezh:  Вече половин година нито са изгоряли, нито пък ми е нагорял рефлетора :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми кутията си изглеждаше оригинална. Плюс това, нали написах, че на единия фар си оставих +30 купени от магазина, на другия сложих евентуалното менте , +130 купено от олх и светеше по-силно. Честно казано, и аз си мислех че са ментета на тая цена, но явно са си хванали от някъде директно внос там през пристанището, вероятно под масата без да плащат данъци и мита и затова идват на тая цена. Е да, без гаранция са верно, така че си има определен риск.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в алиекспреса е пълно с ксинони 55W китове за по 19$ с безплатна доставка.

Е казват че светят като 35W ама няма да им се сърдим я.

 

Видях 75 и 100W китове за по 60-70$

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами затова AC баласти, на 4300К и ме боли фара за Осрами, Филипси и т.н. !
Иначе тия евтините ксенони светят точно като засилена халогенна крушка ! Който не вярва, споделям инфо :

H1 55W - 2100 Lumens за Philips X-treme Vision, и 1900lm ± 10% @ 5000K за най-евтиният ксенон H1 ...
Слагам 5000К, понеже всичките турбогъзари искат да им свети бяло  :hilezh:
 
Иначе 4300 вади също 2100lm, ама нали все иска да е китайско син !

И за справката - 
3200lm ± 10% @ 4300K за скъпите ксенони ;)
Това за ксенон на 35W, че с другите още по-голяма разлика и някой ще се депресира :)
Не е като да няма разлика, но затова се искат долари, а никой турбоселТак не дава ! Важно е да е ксенон, пък че свети колкото една халогенна крушка - голяма раЛта ...  :steinigung:
 

Редактирано от Vitcig
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще сложа ксенон не толкова защото няма да ми стигат халогенните ламБи а за да устиска една идея повече скапаното покритие на рефлекторите правено в долното поречие на ХуанХъ но гордо брандирано Валео..... :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами затова AC баласти, на 4300К и ме боли фара за Осрами, Филипси и т.н. !

Иначе тия евтините ксенони светят точно като засилена халогенна крушка ! Който не вярва, споделям инфо :

H1 55W - 2100 Lumens за Philips X-treme Vision, и 1900lm ± 10% @ 5000K за най-евтиният ксенон H1 ...

Слагам 5000К, понеже всичките турбогъзари искат да им свети бяло  :hilezh: 

Иначе 4300 вади също 2100lm, ама нали все иска да е китайско син !

И за справката - 3200lm ± 10% @ 4300K за скъпите ксенони ;)

Това за ксенон на 35W, че с другите още по-голяма разлика и някой ще се депресира :)

Не е като да няма разлика, но затова се искат долари, а никой турбоселТак не дава ! Важно е да е ксенон, пък че свети колкото една халогенна крушка - голяма раЛта ...  :steinigung: 

Това е доказано

Трябваше да сменя един баласт и при монтажа на новия (с малка разлика в цената.. около двойно) имаше огромна разлика в светлинния поток.

Винаги съм бил с 4300К и не съм фен на 5000К

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А тоз продавач от варна как ще докаже, че не са менте?

Никак - направи си извода.

И аз мислех като теб и си поръчах крушки от интернет магазин и получих полско производство кото на продавача в ОЛХ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днес ми пристигнаха от ЕМАГ за 38 лева White Vision :) промоцията още е валидна, има и други марки и вариации. При първа възможност ще отделя време да ги сложа на колата :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...