Jump to content

Свети воланче


koldi

Recommended Posts

......виж си нивото на хидр.течност ако си с хидравлика де.....Аз лично съм с ел.рейка.

 

Всички 8Р са с ел., не само ти ;).

Редактирано от bsdnikolov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хмммм, дааааа.


Screen_Shot086.png


Към колегата koldi. При Audi A3 8P, в зависимост от опасността на грешката, контролната лампа светва в жълто или червено. Щом твойта светва в червено, бих ти препоръчал моментално да отидеш на диагностика. Червената лампа означава, че повредата носи значителен риск за безопасността!

Редактирано от bsdnikolov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето какво пише в книжката:

 

Screen_Shot087.png

Ако контролната светлина за електро-механичното управление на волана светне в червено, в нея е забелязана неизправност! В допълнение към светването на контролната светлина в червено, прозвучава и три-кратен звуков сигнал от зумера.

Редактирано от bsdnikolov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравейте,

 

Да ви споделя и аз за моята А3-ка посъщия начин светва тази лампа.

На компютъра за качваме и изписва следната грешка:

00569 - Steering motor current

011 - Open circuit - Mil ON

 

Както колегата в по-горния пост е казал, има звуков сигнал пред палене. След което като се запали колата ми няма хидравлика.

 

Много странно се получава при мен. след като закачим колата изчистим грешаката на компютъра и колата пак си има хидравлика.

 

И този проблем продължава до не определено време, всеки път е различно. Случвало ми се е два поредни дни... а ми се е случвали и 6 месеца да не дава тази грешка.

 

За момента се въздържам от разглобяване, поради високата цена на тази ел. рейка.

 

Какво ще кажете вие по този въпрос.

 

Благодаря,
Тодор

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато е записана грешката, имаш ли от долу Freeze Frame. Нещо подобно на:

 

Freeze Frame:
                    RPM: 798 /min
                    Torque: 30.0 Nm
                    Speed: 0.0 km/h
                    Load: 0.0 %
                    Voltage: 14.21 V
                    Bin. Bits: 00101100
                    Torque: 148.0 Nm
                    Torque: 0.0 Nm

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен като дам на контакт си светва в жълто или червено не съм сигурен и изгасва като запаля :) иначе забелязах и като откача акумулатора светва само жълто и като включа първа и тръгна и изгасва 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...
На 22.07.2015 г. at 16:46, bsdnikolov написа:

Ето какво пише в книжката:

 

Screen_Shot087.png

Ако контролната светлина за електро-механичното управление на волана светне в червено, в нея е забелязана неизправност! В допълнение към светването на контролната светлина в червено, прозвучава и три-кратен звуков сигнал от зумера.

Здравейте, на скоро си купиш колата.Искам да се допитам до вас за тази лампа която светва с волан в червено, и изчезва хидравликата ,това се случва на моменти, моля ако някой знае да ми пише , какво означава и какво трябва да поправя, благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 12/11/2016 at 0:59 AM, Siskona said:

Здравейте, на скоро си купиш колата.Искам да се допитам до вас за тази лампа която светва с волан в червено, и изчезва хидравликата ,това се случва на моменти, моля ако някой знае да ми пише , какво означава и какво трябва да поправя, благодаря

Сори за спама, ама наистина ли след 50 коментара ти дори и буква не прочете?!?! :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...