Jump to content

Ламбда А4 Б5 АЕВ ламбда


KPACEH

Recommended Posts

Абре колеги има ли вариант за лекуване или само ново?

d91fb3b4aea5e202.jpg

 

Само да споделя че без ламбда колата е като гърчещ се труп, просто много зле. Тресе , не върви , мени обороти, детонации всички екстри :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Веднъж умряла, ламбдата се лекува само с нова. :unsure:

Не би трябвало да се държи така мотора при изолирана сонда.

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

бе тя си работеше ама кабела се е прекъснал

каква да взема като марка?

знаете ли някакъв номер?

Вчера колата и нямаше нищо. Днес не мога да потегля, до 3к оборота е пълен дроп. Просто като натисна гъзта не иска да се форсира , качва много бавно оборотите. И като отпусна гъзта не стоят стабилно а падат и до 500 и от там е това претрисане. Държи се като кола със прекалено богата смес. Явно днес му е дошло времето на кабела.

Редактирано от KPACEH
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само оригинална с фабричната букса! Не се занимавай с някакви уж универсални. Един път се дават пари за такъв консуматив, не пестете от това! Обърни се към колегата http://audibg.com/forum/index.php?showuser=675. Каквото съм си взел от него, съм останал доволен, както и ламбда сондата

Редактирано от integrale45
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С какво сонда бош която се монтира на поне на 30 двигателя на различни марки коли ,различаващи се единствено по куплунга, имаща същата гаранция,по евтина 50-80лв ,имаща специален преходник с посребрени коректори наречена универсална е по лоша от тази която е на колата? Поне 50 съм продал и монтирал и за нито една не знам да е дефектирала.

Редактирано от buzzi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При немърлив монтаж на снадката винаги има проблеми. Покупката на сонда с букса си струва, защото се елиминира човешкия фактор при сигнал 0-1 волт

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...