Jump to content

Проблем А8


s_svety

Recommended Posts

Здравейте , мисля че имам проблем с автомата , колата е А8 2,5 180 кс quattro с опцията S на скоростите , колата изрежда скоростите нормално , и изведнъж връща две скорости на долу и остава така и не сменя предавки , и ги държи на оборот все едно съм на типтроник , със всеки изминал ден , го прави по често , превключването на скоростите е по странно от преди , някакси по стреснато дори малко ритащо .Дайте съвет или , помощ или конкретен проблем , И още нещо което много ме дразни , колата при всеки по голям дъжд се наводнявам в купето и откачам , двапати имах вода до кокалче на задните седалки , какво е запушено и къде , Че за такава кола просто е недопустимо .   

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата по-горе ти е написал какво да направиш - без диагностика няма как да се помогне, трябва да се видят поне грешките.

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на всички стари ауди-та им се запушват отводнителните канали по купето и радиатора. Трябва да я закараш на сервиз да ги отпушат, защото ако се наводни повече, може да стигне до електрониката и тогава става страшно ....

 

за скоростите бързай също за сервиз, защото една смяна на масло може да оправи проблема или нещо друго малко, но ако караш така и се счупат повече отиваш на 4 цифрени суми за ремонт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой имал ли е същият проблем , голямо мълчание . 

 

Ето ти малко храна за размисъл за скоростите.....със смяна на маслото вервай ми няма да минеш.

 

И много внимавай да не проимаш вода откъм пасажера до шофьора че тогава става цветно.

Редактирано от PESHO OT MARS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...