Jump to content

Възстановяване на пластмасови интериорни детайли в Русе?


AStamenov

Recommended Posts

Здравейте,

Моля за информация относно проблема от снимките.

Има ли някой, който възстановява тия пусти пластмаси в Русе, или поне някъде на близо. Не ми се разкарва до София.

post-73154-0-81714100-1442053557_thumb.j

post-73154-0-63834600-1442053566_thumb.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това не е за възстановяване... Разглобява се и се боядисва... Всеки бояджия може да ти ги пръсне, но не всеки може да ги разглоби без да направи беля. Ако намериш 2-те в едно най-добре, но със сигурност и двете може да ги свършиш и в Русе при доста хора. Специално за MMI-a, имаше тема от N1995 ако не се лъже, който си ги боядиса, сам ако не се лъжа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има клипчета и написано как се разглобяват тези неща. Боядисването ако си сръчен и имаш нерви и сам ще го направиш :)

Редактирано от pe6koo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пластмасите отделно не се продават като нови.

 

То е ясно, че се разглобява и боядисва, за мен тази операция се нарича възстановяване, защото аз искам да се върне детайла в оригиналният му вид.

А относно бояджиите, вярвай ми не всеки може ;)

 

А по въпроса ''Аз мога да си го направя и сам" мнението ми е изключително крайно негативно. Не може всеки да може всичко просо, има си специалисти, да има и пишман специалисти(може би повечето са такива), които осират нещата точно толкова колкото всеки би си ги осрал и сам, че и повече. Аз имам предвид първият тип, тези които наистина знаят какво правят и имат нужният опит да предложат и извършат качествена услуга. Та за мен е редно, като става въпрос за по-скъпа и хубава кола, човек да я повери на професионалист.

Точно вчера гледах една 4ф-ка, при която някои е решил че е способен и има нерви, време, познания, ръка и смелост да си разглоби интериора и да си боядиса панелите сребристи като на фейслифта, нищо че половината от другите детайлите си остават преди фейса, но това не е от толкова голямо значение, то явно някои хора си им харесва вътре да имат волан от кола 2012 и скоростен лост от 2002.

Та въпросният човек накрая е изсрал едно голямо миризливо сребристо лайно. След като видях това нещо тотално си затвърдих по-горе написаната теза.

 

За да ми е по-точен въпроса, трябва ми такава фирма  www.avtointerior.com в русе или региона.

Редактирано от AStamenov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човекът може да иска и черни да ги боядиса, въпрос на вкус. Важното е да са направени качествено. А що се отнася до лайсната до ключа и панела на мми-то няма нищо сложно човек сам да ги направи. Ако смята,че няма да се справи , това е друг въпрос :)

Не става ли по ЕКОНТ да им ги изпратиш?

Редактирано от pe6koo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се, всичко е въпрос на вкус, аз съм написал, че това е мое мнение.

По еконт за ставането става, само че на мен не ми се занимава, искам да отида на място да оставя колата и да я взема готова.

Затова искам да разбера дали има близко до мен място, или ще трябва като ходя до София да си заложа в графика няколко часа да съм без кола.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай тук :)

 

от Плевен са хората. Гарантирам за коректност, познаваме се.

Редактирано от StanislavCvetkov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или да вземеш всички пластмаси от А6-ца с ASB мотора. Там дори и да се надраска не се вижда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай тук :)

 

от Плевен са хората. Гарантирам за коректност, познаваме се.

 

Привет, с какво гарантираш за коректност? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет. Гарантирам с това, че ги познавам и знам що за хора са, и как работят и какво е отношението им към клиента, и с това, че съм виждал направени от тях неща. Не бяха и мръднали с течение на времето. За мен е достатъчно.

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, така е сравнително нов съм.

Само чета за момента, с технически знания не мога да помогна, защото карам от скоро 4Ф /на Jass/.

Аз на теб ти писах /надявам се е ок на ти/ и във ФБ за проблем с ръчната. Ще се радвам ако може да отговориш.

Поздрави на всички. :)

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Ще ползвам темата на колегата...Имам побеляване по лешниковия фурнир на централната конзола, където е скоростния лост и пепелника...Невъзстановимо е и затова миналата година купих от морга нови панели....въпросът ми е има ли във форума и някой знае ли човек, който може да ги смени кадърно и качествено, без после колата да трака и скърца....не е елементарна работа...Гледах в тубатат как става...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...