Jump to content

Хидравлична помпа от Golf 4 1.9tdi за Audi A4 1.9tdi - Смяна


sok_quattro

Recommended Posts

Здравейте колеги, от 1 година съм горд собственик на Audi a4 1.9tdi 110kw и съм безкрайно доволен от машината. Преди месец обаче ми отказа хидравликата - стана адски твърд волана. Оказа се помпата...Намерих си една от Golf 4 със същия двигател за 70 кинта. Приликата с тази на Audi-то е почти 1:1. Казвам "почти", защото тръбичката която стърчи при Golf-a e в хоризонтално положение а на Audi-тo e в почти вертикално. Това е само разликата...Та въпросът ми е дали тази помпа е за мене. Ако някой е имал подобен проблем или има компетентно мнение по въпроса ще се радвам да сподели.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не ти е проблем положението на тази тръбичка нямаш други грижи.Цената ми се вижда висока,около 40 - 50 лв. вървят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОК, благодаря за бързият отговор. За цената знам, че е така но съм обиколил всички морги и единствено това можах да намеря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз на моя афн съм с такава помпа от голф 4.И да само тръбичката която идва от казанчето е завъртяна.Но можеш да си я завъртиш както искаш,тя не е заварена.Даже я извадих и видях че има о-пръстен на нея,така че няма да пуска,а и там няма налягане.Просто пъхаш един по-дълъг болт в тръбичката и с малко усилие я завърташ като на старата помпа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер, много ти благодаря за коментара...точно това ми трябваше да разбера, утре я слагам и ще пиша, какво е станало.

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...