Jump to content

Фарове А8 Д2


tihoslaff

Recommended Posts

Колега,не съм напълно сигурен но мисля,че има разлика в капака и бронята,изчакай още мнения но аз по спомен (защото съм питал като взех моята Д2-ка) мисля че трябва да се смени също и капака,а за бронята не съм сигурен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За калниците наистина не знам,имал съм стотица и там за да се сложат фаровете с лупите се сменяха и калници и капак,но за А8 представа нямам,следя темата с интерес за да стане ясно какво трябва и не трябва да се сменя за фейсовите фарове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Сменят се калници, капак, маска и броня- всичко това е различно, фаровете са с коренно различна форма, което налага смяната на външните детайли, маската е заради закрепването на фаровете, а с нея вървят и друг дифузьор и вентилатори на радиатора, въобще кофти работа.

Сменят се калници, капак, маска и броня- всичко това е различно, фаровете са с коренно различна форма, което налага смяната на външните детайли, маската е заради закрепването на фаровете, а с нея вървят и друг дифузьор и вентилатори на радиатора, въобще кофти работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Много благодаря за отговорите и аз разбрах, че упражнението не си заслужава...

 

Друго бързо питане имам обаче, няколко човека ми казват, че фейсовата предна броня можело да се сложи без проблем на модела преди фейслифта? Аз лично се съмнявам след като фаровете и капака са различни...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...