Jump to content

Ремонт нафтова помпа


fulsome

Recommended Posts

Здравейте, колеги. Протече ми помпата на б5-цата афн. Знаете ли някой майстор от София? Имам един познат, но той ми каза чак след 10 дена, а аз не мога да остана толкова време без кола.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко ОФФ....ама какво става с тия помпи ?

За 2-3 дена това е втората или третата тема, която чета за упикала се помпа. Моята кола също седи вече 2 седмици с разтекла се помпа.

Бафти и горивата.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Старите гарнитурки и О-пръстени са калчукови, а биодизела ги разгражда. Сменят се с оригинални на Бош силиконови и повеяе никога нама да протече... Рзбирасе че след сваляне на цялата помпа си иска регулиране на предварението и количеството гориво... При ме цялата процедура с мой гарнитурки и семеринга на оста е 150 лв. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Извинявай, но къде го правят за 150 лв? На мен ми поискаха 300, 500???

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Ехееее, ами като се хванеш поне веднъж да свалиш и качиш една помпа и ей така м/у другото да я разглобиш и сглобиш пък ако ти стига капацитета и да я настроиш след това, ела и сподели после много ли са или малко парите :D

Редактирано от krasitt
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След определен период на работа на ГНП-то си има и механично износване. Щом е протекло... е време според мен да се съчетае нактройка и смяна на детайли. Съчетано с почистване и реглаж на дюзи. После е кеф като подадеш ключа и чуеш равномерното меляне на камъни... и за капак проверка/смяна на свещи и си готов за зимни приключения.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...