Jump to content

Проблем-таблото свети слабо-А6 Ц5


Kimi

Recommended Posts

Колеги проблема е следния,взех си друго табло но се оказа че осветлението му е слабо,Със старото няма проблем свети перфектно.И двете светят бяло

Всичките диоди са здрави просто светят слабо

Ако някой се е сблъсквал с подобен проблем или някакво инфо

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

цялото табло свети слаби

Регулирането работи със старото табло няма проблеми

На новото също може да се увеличава и намалява светлинато но на максимум е слабо 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам има ли връзка или не,но при мен проблема е,че само в рамките на оборотомера диодите светят видимо по-слабо.Понякога целия оборотомер,понякога част от него.Стана ясно,че диодите са ок и дори при замяна с други остава проблема,което ни наведе на мисълта за проблем в управлението им,сега търся кой да успее да намери кой точно елемент е причината.Студени спойки нямам,но проблем има.Възможно е при теб нещата да са от подобно естество.

   Сещам се за още една възможност при теб и тя е,че различните табла(Джагер,ВДО) имат различни плаки и едните са доста кофти жълтеещи,но се вижда,като се свалят и сравнят погледнато на светлината.Пробвай да размениш плаките на старото и новото ти табло,доста играчка си е,защото се свалят и стрелките,а след това искат калибровка и напасване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже съм имал ц5-ци  с 2-та вида табла, мисля че на ВДО светят малко по-силно.

Ако може, колегата-автор на темата, да каже какви са видовете му табла точно и да замери напреженията на СМД-светодиодите пак на двете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не пускам нова тема, на новата ми придобивка не и свети индикатора за десен мигач в таблото... Може ли да се смени само неговата крушка?

Samsung Note Edge using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може, ама тука няма крушки, а само диоди...., което значи, че ако си сръчен с поялника, можеш и сам да си го смениш. Ако не, на майстор...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...