Jump to content

Гледал ли е някой този Олроуд?


Recommended Posts

Здравейте,

Интересува ме някой гледал ли е тази кола в Плевен?

2.7 Т

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11446962703099211&slink=bbkz6j

 

Ще съм благодарен на мненията ви!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мнение, без да съм я гледал : вътре е излято 1 тон лустро :) За да я продава за 9000 лв, което са около 4700 франка - сети се за колко я е взел. Километрите сам си прецени реални ли са за 14 годишна кола, 250 коня и отлични пътища като швейцарските ! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПРЕДЛАГАМЕ ВИ КОЛА ОБСЛУЖВАНА С ШВЕЙЦАРСКА ТОЧНОСТ И ПРЕЦИЗНОСТ! :hilezh: :hilezh: :hilezh: Много ми харесва и "СИГОРНОСТ" как е написано :D

"Моторът е 2. 7 BI TURBO 250k. c. -не се чува че работи, мощен и евтин за подръжка. " - Оууу йееее

Редактирано от DJANO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Швейцария мисля, че има ограничение на скоростта.

Изобщо се абстрахирам от "грамотното" описание.

Интересува ме, ако някой е ходил да я гледа на живо как е.

Рита ли автомата, вият ли турбините и те така...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сашо аз всъсщност точно този имах в предвид когато те питах на лично за Allroad, мой колега от университета живее в Плевен и не е като да е инвалид на тема автомобили, та го помолих да вхърли 1 око (отдолу).

 

1. Възглавниците са цитирам 'всеки ден може да им е последен' - омазани са с парафин защото подържало кожата по здрава - това е обяснение от автокъщата.

2. Седалките не са в добро здраве много напукани и износени.

3. При запалване мотора не работи спокойно. - на око сякаш претриса - оборотите НЕ играят - тук имам наблюдение над 2.7Т-то на НЕРВАК как работи неговия мотор затова го споменавам - неговия works good.

4. Колата откакто е в Плевен има сменени накладки и масло (дори не са сменяни дисковете) 

 

Това мога да помогна като лежа на инфо от близък приятел.

На мен лично не ми допада точно този автомобил!

Редактирано от arhimed
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за информацията!!

Ще го пропусна.

Аз се обаждах и жената, която го продава направо си каза, че колата не може да вдигне над 1-во ниво.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@arhimed: да, тази не си струва. Мацането с парафин е най-вандалския начин да дръжи няколко дни, защото налягането по системата започва от 6 бара нагоре и смятай, колко ще е дълготраен парафина, наплескан върху балона.

 

@Schnura: Ако търсиш такава кола, съветът ми е да я купуваш от собственик, не от автокъща. Казвам го, защото да поддържаш тези тучове в движение си изисква инвестиции, каквито автокъщата никога няма да прави. Оттам разликата в състоянието на колите е брутална. Да не ти пращам списък със сменените неща по моята, която беше общо взето слънце, когато я купувах (от собственик), а аз имам претенциите да я поддържам също добре. При това като се има предвид, че не съм пипал още светата троица (ГНП, Автомат, ГРМ).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...