Jump to content

Ауди А4 навигация


vip_ilian

Recommended Posts

Здравейте колеги. Преди няколко дни се сдобих за втори път с Ауди. Първово беше Б4, а новото е А4 1.9 ТДИ, 131 к.с., 2002 година. Както винаги не съм очаквал от ауди да ме подведе и съм супер доволен от машинката. Искам да попитам дали има такова нещо като оригинален суббуфер в колата, че чета из форума, че повечето колеги имат? И къде се намира по-точно? Искам и да попитам дали е възможно да се сложи радиото с навигацията оригиналното което е на Ауди, защото сега съм с афтемаркет радио Сони?  И е супер грозновато. За аудио сервизи няма да питам,защото прочетох добри мнения за Тояга и Авител мисля, че беше(говорим за София). Благодаря ви предварително и случайно някой ако има за продаване такова оригинално радио с нави да свирка.

И се радвам,че отново пиша в форума за 2 години прекъсване!

post-46982-0-51755900-1449176829_thumb.p

post-46982-0-07765600-1449176836_thumb.p

post-46982-0-51755900-1449176829_thumb.p

post-46982-0-07765600-1449176836_thumb.p

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега!

 

На Б7 оригиналния субуфер е на тавана в багажника и е насочен надолу. Мисля че и на Б6 е същото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А относно навигацията - можеш да сложиш RNS-E ако гониш оригиналност. Вървят около 250 лв. на старо в Продавалник. Ще изглежда добре ако намериш по-запазена и звука ще е бозопречен, но като навигация е абсолютно престаряла от технологична гледна точка. Освен това малко ги крадат ( не малко а доста :) ) и ако не държиш колата на по-сигурно място е риск. Можеш разбира се да я хванеш със шина отзад.

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

RNS-D няма да върши много работа,по-добре RNS-E,която се монтира при последните Б6-ци,Б7 и А6/Ц5/.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също мисля да наслагвам, но се двуомя между rsn-e или тия с андроид . Чесно казано оригинала ми допада повече, но пък ако е некъв спрял от към карти, за цветно радио 500 - 600 лв не ми се дават...

А тия китайци се ми иизглеждат като кръпки. В дилема съм!

Заслужава ли си RSN-E -то!?

Sent from my ST25i using Tapatalk 2

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо пък цветно радио?

 

-карта за нав 20лв

-блутут 200~ лв

-тв около 500~ лв

 

Според мен е дооста по-добре от китаец.... в крайна сметка функциалността си я има (нав, блутут, мп3 и сд карта).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И aз съм за китаеца. Не мисля че изглеждат като кръпки. Ето една снимка на моето:

 

msg-91518-0-50160300-1447242860.jpg

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

некви проблеми при монтажа има ли...

аз ще преминавам от 1din към 2 и при мен е малко по сложно.

я метни една снимка вечер да видиме 

звука му как е ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вечер е по-готино, но нямам снимка в момента. Мислех да направя едно клипче по нататък като ми остане време.

 

А проблеми може ли да няма? Бях започнал отделна тема за това радио - виж тук: http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=178050

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...