Jump to content

Търся добър майстор за ходова част


cboris

Recommended Posts

Здравейте, колеги. Честита Коледа  :dance: . Много здраве, щастие и безаварийно шофиране. 

 

Имам следния въпрос/проблем - имам Audi A4, 1.9 TDI, 2002г. От известно време имам проблем с предницата и по-точно тропане, което се появява и изчезва периодично. Ходих на няколко майстора, като смених това-онова и нещата се оправиха. Като цяло не съм доволен от предлаганото качество на техните услуги  :wall:

 

Поради тази причина сега си търся добър майстор за ходова част на Audi за гр. София. Някой дали може да помогне и да ме насочи.

 

Извинявам се ако вече има написана подобна тема...  :respekt:

 

Благодаря на всички отзовали се!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

, като смених това-онова и нещата се оправиха. Като цяло не съм доволен от предлаганото качество на техните услуги

Кой идиот ше ти препоръча в такъв случай някого, който да "оправи нещата", но ти все-пак да си недоволен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, питам дали някой може да препоръча добър майстор по ходова част за Ауди. Не знам какво не разбра...? Може да не съм обяснил правилно или нещо подобно, но няма защо да се заяждаш. Или може би това което си написал не е заяждане - честно казано от начина по който е написано не става ясно какво искаш да кажеш :hilezh:

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, питам дали някой може да препоръча добър майстор по ходова част за Ауди. Не знам какво не разбра...? Може да не съм обяснил правилно или нещо подобно, но няма защо да се заяждаш. Или може би това което си написал не е заяждане - честно казано от начина по който е написано не става ясно какво искаш да кажеш  :hilezh:

ВЕрвай ми, всичко ти е разбрал колегата, изобщо не се заяжда и всичко му се разбира, от това което е искал да каже . :hilezh:

При теб нещата са леко объркани, хем са се оправили нещата- хем си недоволен от майсторите, нещо не се връзва . ;)

Аз обаче, като един отявлен идиот, :lol:  ще ти препоръчам майстор .

Обади се точно на колегата Влади, сигурен съм, че ще ти реши проблемите с окачването, но после гледай да си поне малко доволен . :biggthumpup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахахах. Сега като си чета написаното, наистина звучи объркано. Благодаря за информацията. Ще поясня малко - недоволен съм защото единия от майсторите не можа да "хване" проблема една седмица и в крайна сметка оправи част от проблема, но не всичко. Втория майстор при който ходих уж оправи нещата, но след 10 дни същото тропане се появи отново. Поради това реших да се обърна тук за помощ.

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...