Jump to content

Афтърмаркет нави или РНС-Е за А3 8П


krasko7878

Recommended Posts

Ако цената е единственото от значение - да. А още по-евтино, с още по-"модерна" технология и при аналогично ниво на интеграция - Самсунг тИлифон на вакуумче на джама и си в джаза и можеш да се хвалиш, че имаш мега много рам и дори падащ панел [emoji108

 

Цената никога не е единственото значение, но винаги е от значение.

 

Също не може да се каже че нивото на интеграция е аналогично на смарт фон, след като може да се контролира от бутоните на волана, има радио тунер, звука излиза през говорителите на колата, включа се и се изключва през стартера, спира звука и включва камера като сложиш на задни и др.

 

А, и не е закрепено за колата с плюнка. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 80
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Не ми е ясно как във форум на Ауди някой може въобще да сравнява оригинала с китайски измишльотини, без значение на какво се води, че са способни!

Който въобще му минава през главата е сбъркал на първо време марката автомобил и е редно аналогично да се насочи към мегаможещ, новотехнологичен (това за технологията ме разсмя доста) Great wall с всички екстри. Само като ги погледне човек тия китайски таблети и му мирише на Перник. Вярно е, че RNS-Е-тата са много скъпи.... но поне аз съм на принципа "или прави нещо като хората или не го прави въобще".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виждал съм "заместители", които са направени като пълни заместители на оригиналната навигация. Но цените бяха по около 800-1000 евро. Менютата бяха доста близки до оригиналните. Не съм против новото и по-хубавото. Но да е направено качествено. И тъй като 1000 евро ми се виждат доста, за функции които ползвам доста рядко, си карам с Concert-а и си слушам хубава музика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми е ясно как във форум на Ауди някой може въобще да сравнява оригинала с китайски измишльотини, без значение на какво се води, че са способни! Който въобще му минава през главата е сбъркал на първо време марката автомобил и е редно аналогично да се насочи към мегаможещ, новотехнологичен (това за технологията ме разсмя доста) Great wall с всички екстри. Само като ги погледне човек тия китайски таблети и му мирише на Перник. Вярно е, че RNS-Е-тата са много скъпи.... но поне аз съм на принципа "или прави нещо като хората или не го прави въобще".

 

Да спорим за предимства и недостатъци е едно, но да обиждаме хората от Перник...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знаеш чудесно какво имам предвид :) Перник е нарицателно (харесва им или не на Перничани).

Иначе не е въпроса в това дали е оригинално или не, също както няма никакво значение "технологиите" (значи не е било сарказъм?) от кога са. Важно е какво е предназначението на даден уред и дали го изпълнява добре или не. В случая да се намесват мултифункционални реплики (моля ви спрете с тия безумни лафове за "технологиите", че направо е смешно като лепенка Ремус на Кадет!) за мен е безумно.

Има един оригинал. Останалото е ... айде тоя път да го нарека "побългаряване", че да не споменавам конкретен град. :)

Но всеки сам си решава. :)

П.с. Ако това, което казва bsdnikolov реално съществува.... ок, нищо против (без значние дали е оригинал и без значение далите технологията му е от 2016 или 2014 или 2004). Но няколкото линка тук нямат нищичко общо с такова нещо.

Редактирано от Audilina
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...