Jump to content

Премигване на ксенон на A4/B7


Gushev

Recommended Posts

А я ми кажете каква е разликата м/у китайчето и осрама като цена и като качество.Старите ми са в гаража,осрам са.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като цени ще излъжа,но като живот на лампата-китайчето изкара пет дни и спря/това две лампи/.

После Осрам-и и няма проблем от две години,с постоянно светене на фаровете/ден и нощ/-това на VW със заводски би-ксенон лампи D1S,без дневни светлини.

На Б7-цата имам DRL и там ксеноновите лампи се ползват по-малко,засега държат.

 

Това от мен,колегите ще споделят по-точно инфо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега , аз съм със същите фарове ( фабричен би-ксенон) . Дясната ми мига от 3 години и я чакам да изгори , тя неще ! На едно приятелче на Е-класа му примигаха и двата и за 10 дни загаснаха завинаги . Решил съм да я чакам , твойте крушки би-ксенон ли са ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, колега само едно питане от къде ги купи и на каква цена?

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен след запалване на автомобила интензитета на крушките намалява драстично за разлика от това непосредствено след запалването. Може ли да бъде някаква защита или причината е крушка/баласт/акумулатор?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравей те. имам същия проблем като на колегата с премигващия ксенон вече трета година но започа много да ме дразни това и ще сменя крушките. въпроса ми е дали има ментета крушки на Осрам,защото проверих при един познат които работи в евро 07 и ми каза че двете крушки ще ми струва 200лв. с отстъпката и в същото време в OLX попадам на крушки Осрам по 60-70 лв което е доста странно и съмнително...не съм много на ясно с нещата и за това ще съм благодарен за някой друг съвет

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...