Jump to content

проблем с вратите,не ги чете на дисплея ,че са отворени само багажната.


dimitar yordanov

Recommended Posts

колеги помагаите кои с квото може .колата е а4 тди афн мотор феислифт

Редактирано от dimitar yordanov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо се сещам за микроключета, но на всички врати да не работят малко странно.

Светят ли ти плафоните, когато отвориш някоя врата (тези в краката и на тавана)? 

Зумерът пищи ли при включени фарове и отворена шофьорска врата (на изгасен двигател)?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да,всичко изброено о тука работи но идея нямам какв е проблема.дисплея има еин недостстък,че като се позатопли и излиза в отпуск но като е студен работи ,единствено тогава може да се вии ,че багажнаа врат е отврена пък другите не

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мисля че първа регистрация на колата е направена 1999.имам я от няколко месеца.ходил съм на различни маистори и казват различни неща .например че дисплея бил за смяна ,но ако е така според мен нетрябва дасе вижда на дисплея ,температурата разхода а гориво,колко гориво има в резервоара и така нататък

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам нямаш тази опция за отворени врати понеже няма CAN шина само за багажника ще ти сигнализира. А дисплея се оправя само с нов.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега даи повече инфо за тази КАН шина

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен е по същия начин - всичко си ми работи (зумер, плафони), но имам индикация само за отворен багажник (колата ми е 03/99). Винаги съм се чудил каква е логиката, доколкото знам микроключета трябва да има във всяка врата, но защо не показват на дисплея нямам обяснение  :wall:  Иначе аз ФИС-а съм го сменял.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Повече инфо какво да ти дам. Въпросната шина е за автомобили след 2001 г. и по нея вървят и сигналите за отворени врати. На този модел който си ти не мисля че можеш да си го преправиш да ти показва, понеже самия процесор който управлява Фиса няма тази функция. Микроключета има само във предните врати, а от зад са с бутони на самото купе. Тяхната роля е само да ти светват плафоните в купето и от пред в краката. Защо не са ги вързали към Фиса да сигнализира само конструктора знае.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен е по същия начин - всичко си ми работи (зумер, плафони), но имам индикация само за отворен багажник (колата ми е 03/99). Винаги съм се чудил каква е логиката, доколкото знам микроключета трябва да има във всяка врата, но защо не показват на дисплея нямам обяснение :wall: Иначе аз ФИС-а съм го сменял.

Колко ти излезе фиса колега.кога си го сменил

Благодаря за инфото .можеби си прав

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дисплея беше 100лв, а смяната - още 50. Китайски е, но си бачка перфектно и няма проблеми :)) Виж в olx (от там го взех) http://olx.bg/ads/q-fis/?search%5Bdescription%5D=1&search%5Border%5D=filter_float_price%3Aasc

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля да поръчвам от китай... Там са по 30 долара, с безплатна доставка. Може да се съберем няколко човека и да поръчам повече бройки наведнъж.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега доколкото знам те несе отремонтират.но мене неми е ясно защо не засича вратите.и при тебе ли е така.а капака на двигаеля трябвали да сигнализира на дисплея.

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...