Jump to content

търся майстор за диагностика на ГНП -А6 АЕЛ


MARELLI

Recommended Posts

здравейте колеги и честита нова година с пожелания за лека и безаварийна.търся читав майстор за диагностика на аел-а. преди смяната на гумените уплатнения на капака на помпата всичко беше наред вървеше и не пушеше синкав дим сутрин.сега е точно обратното.стойностите които показва когато се закачи са 2.5 -2.8 милиграма така ги мени на загрят мотор .незнам дали така трябва да са.за първи път имам дизелово ауди и много неща не са ми ясни.благодаря 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези стойности са добре.

Виж и аванса как е.

 

Пушенето откакто е по-студено ли е? Ако е така е, защото при по-ниска темп пуска повече гориво.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря за отговора,да откакто стана под нулата температърата започна да пропушва синкав дим.но като загрее няма такива симптоми.за аванса незнам не попитах.но това което ме притеснява е че няма мощностна 110км/Н като и стъпя на газта много мудно започва да набира.преди не бе така.последно в софия и е правена диагностиката,от предишния собственик, и бе повече от добра на вървеж и разход.ако някой има контакти за диагностик за този мотор ,ще му бъда благодарен.искам да я провери за да съм спокоен ,тъй като ще пътувам в чужбина с нея. 

Редактирано от MARELLI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казах ти защо пуши - пуска повече гориво и то не изгаря добре при ниска температутра и затова пуши.

Това не ти е проблем.

 

Ако наистина се е променил вървежа сигурно има проблем.

 

Май не си в София.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
На 31/12/2015 at 23:55, MARELLI написа:

Цитиране на предходно мнение! 

 

Какво стана, оправи ли я?

Закарай я там, където я правиха преди това, ако кажеш ще ти дам адреса на лично 

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Публикувано (Редактирано)

 

На 28/03/2016 at 16:31, Fitil4o написа:

Цитиране на предходно мнение! 

 

не съм в бг и др месец се пребирам. не съм пипал нищо по нея така я карам .дай ми някакъв адрес ,като дойда да я пипне някой.

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Да използвам темата на колегата, при А4 АКЕ колко трябва да е горивото при свободен ход?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...