Jump to content

KODI......


Recommended Posts

Само да ти кажа, че аз продължавам да не мога да подкарам Спотифай на Онкиото.

Единствено през блутут шерване от телефона и компа, ама тогава свирят само предните колони.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 140
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ей тоя баджанак му работи спотифая може да се каже нормално за разлика от на KODI SpotiMC и Volumio. Volumio за момента е с най-високо качество на аудиото. 

 

http://www.pimusicbox.com

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпрос към ползващите bulsatcom през Kodi - и при вас ли засича солидно вечер?

Обикновено е между 7 и 10 и не винаги... но вчера беше трагедия цяла вечер, просто не можеше да се гледа нищо!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рядко виждам сериозна разлика между HD-тата и други... по-скоро ако има разлика между канали изглежда на произволен принцип, но може и да греша.

Опитах се да пусна българските музикални вчера - отвратително насичане и ребуфериране на няколо секунди.

 

Значи проблемът не е при мен поне.

Жалко... би било супер ако вземат мерки. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия сечни зависят ли от скоростта на моята връзка или са изцяло отвън? Примерно сега съм с 50 мегабита нет(реални 20 през уифито) и що годе повечето мачове вървят добре без дълги буферирания... Скоро ше минавам на 100 мегабита и с една магия се надявам на около 90 и нещо реални на кабел...та дали ше има разлика към по добро в спортдевила да речем?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не. Аз съм с 80 Мбит (реални) и ми сече. Горе съм писал какво е видимото потребление дебит на оналйн телевизията (през Коди).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Булсат гледах през сайта им няколко пъти в последните 1.5 години.

Онзи ден бях пуснал да гледам шампионската лига и преди да почне мача си вървеше нормално. Щом започна мача - засечки на всеки 2 минути.

Второто полувреме беше ок, но със сигурност проблемът е при тях, а не при клиентите. Аз съм с 50 мбита.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво бихте ми препоръчал за чужбина!?!

Гледам всички мачове, а жената иска всички БТВ програми и Нова.

Антената на Булсат не мога да я сложа защото точно пред балкона в посоката

в която трябва да е насочена има огромно дърво и няма сигнал.

1.Нетера със Сетъп Бокс(голям минус са липсата на диемите)

2.Андриод Бокс с Коди и някои ад они(кои точно обаче)

3.Андроид Бокс със регистрация в Нетера или Май ТВ или и двете(Май ТВ имат Диемите)

4.Някакъв друг вариант


 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последната ми информация за Нетера с техен си бокс е от преди около половин година - работи добре, но качеството на картината е задоволително за гледане и само толкова. Никак не впечатлява.

За Булсатком през Коди пише нагоре, иначе качеството и на картината, и на звука е много добро!

Други варианти извън сателит не знам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има и други сет топ боксове на различни по-малки интернет доставчици. Мой приятел стопанисва такъв у Пеуник и функционира до колкото знам безупречно, раздал е на хора и зад океана. Мога да разпитам за подробности, ако искаш, но със сигурност не е единствен с подобно предложение.

 

btw Булсат Fusion защо не го преслушаш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Фюжъна, трябва да си с техен интернет (по думи на Булсатски служител де)

 

Като си взимах домашното кино, пичовете ме зарибяваха за някакво тяхно ТВ боксче, с техни настройки в Коди, като ми демонстрираха супер нови филми и всякаква телевизия. Не помня кое точно беше устройството, но май е това:

http://bmv.bg/product/36414/minix-neo-u1-4k-quad-core-android-mini-pc-media-hub-hd-tv-box.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, на теория трябва да е точно така, но приятел в Нюрнберг полза Fusion, взет допълнително към договор на Булсат. Сега ще го питам пак дали нещо не се е променило... Отделно знам със сигурност, че друг приятел в Кюстендил на някакъв местен доставчик си гледа Fusion - това със сигурност мога да го потвърдя, питах го току що.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам го фюжъна, но няма на БТВ каналите и диемите платените.Просто за Германия ги блокират, заради мачовете, които се 

предават само по платените канали.В момента ми липсват само БТВ Екшън и Ринг за ШЛ и останалите там бози на БТВ, които

не знам защо жената държи да има.Искам да си платя някъде за боксче, на което да има всички изброени канали, за да не се 

занимавам с всякакви упражнения, а просто да си платя и да ми го доставят и да ми е мирна главата. Ние си гледаме

90% немската, но откакто нямаме антена жената ми мрънка постоянно и вече се изнервям!!!

УИЗИ, моля те попитай твоя познат за какво става въпрос,какви програми има, доставки, цени и т.н..

В момента слагам на КОДИ някакви линкове в PLAYLIST LOADER, от тубата, но не тръгват точно каналите, които ми трябват.

Сменят ги по дати и последната плейлиста не тръгва изобщо.Отделен е въпроса, че не знам какъв бокс точно да взема, който

да ми върши работа както например този на НЕТЕРА, защото той си работи о.к.?!?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де с какво Fusion-а е по-добър, в смисъл по-надежден от гледна точка на накъсване от през Kodi?

 

Kodi от къде ходи да взима стрийм? Някакви сървъри си някъде, най-вероятно. И каква гаранция имаш, че утре нищо няма да работи? Ако е така то главното предимство на Фюжъна е много просто - стриймва директно от Булсат (предполагам), не е някакъв "плъгин" самата услуга и не се чудиш дали днес я има, а утре може би не.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно това бе въпроса ми. Дали това е ситуацията или изворът е един, в единият случай обаче плащаш и за хардуер, в другия използваш своя... 

Ако има гаранции за качеството на услугата - чудесно...

Иначе - безсмислено, съдейки по качеството през Коди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...