Jump to content

Смяна на термостат


Krica

Recommended Posts

Здравейте колеги!

Предстои ми смяната на термостат, понеже много бавно ми загрява 1.9тди дизела. Четох насам, натам форуми пишат за behr,или waler, не съм много запознат, по принцип искам оригинала на ауди,но незнам от каде мога да си го набавя! намирам се в Англия, търся из сайтове но няма оригинални! Много моля някои ако знае нещо да пише!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравейте колеги!

Предстои ми смяната на термостат, понеже много бавно ми загрява 1.9тди дизела. Четох насам, натам форуми пишат за behr,или waler, не съм много запознат, по принцип искам оригинала на ауди,но незнам от каде мога да си го набавя! намирам се в Англия, търся из сайтове но няма оригинални! Много моля някои ако знае нещо да пише!

Какъвто и да вземеш все няма да загрява. Аз взех един от магазин 2 години карах с него... Видях че няма ефект взех от Ауди оригинален 80 лв. още по зле сега мисля да вземам някакъв друг може да стане далаверата знам ли... Съвета ми е да не вземаш от Ауди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами и ние имахме 1.9  Б6..... не загряваше както трябва тая кола. Сегашната загрява........ Аудитата на колеги загряват....... това 1.9 и със стар и с нов термостат..... за да стигне 90 градуса, трябваше да ора с него......в знойна жега  :hilezh:   Ама това не ме дразнеше чак толкова, защото като цяло колатаб беше страхотна и не ми създаваше много грижи:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Аз смених с термостат Валео.След като загрее нямя никакви колебания в температурата.Преди да го сменя никога не достигаше до 90 градуса,  явно беше блокирал отворен.Смених и антифриза около 5.5, 6 литра побра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...