Jump to content

Хидравлично масло и спирачна течност?


Recommended Posts

Искам да попитам има ли на пазара добри заместители на тези неща, че съм малко скиптично настроен към официалните представители или задължително трябва да се вземат от там? Какви точно трябва да са за да направя сравнение, че имам чувството, че тези мшадежи, които продават частите разбират по-малко от ме?

Ауди а6 c5 99г АPU

Редактирано от mitko.be
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се че има нали и продуктите за официалните са от тези производители ,купи са патента и продават със същите спецификации .

Редактирано от Rasing Solutions
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз тези си ги взех от колегата Raino и съм доволен. Разбира се цената не е като аналозите на пазара, но всеки си прави сметката и решава сам за себе си.

Редактирано от DJANO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще споделиш ли за какви пари за литър става въпрос? И ако може какви спецификации трябва да имат за да стават за колата? Ако знаеш и някакви одобрени и препоръчани, който да сравня с оригиналните ще съм благодарен!

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата продава оригинални консумативи. Ето му профила, пиши му да се разберете: http://audibg.com/forum/index.php?showuser=10774

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За спирачната течност всяка която е със спецификацията на ДОТ-4 можеш да смениш не е проблем,но със Хидравличното масло е най добре и препоръчително да е оригинално.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно ли е, че трябва да е ДОТ 4 и просто да е ДОТ 4, не като другите течности да отговарят на още 5 изисквания и стандарти?

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пише си го на самата капачка.

Спри да цитираш всяко предходно мнение, ползвай бутона "нов отговор".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бъди скептичен към официалните вносители, а към части заместители с неясен произход, качество и спецификация.

Оригинална хидравлична и спирачна течност на Audi/VW излизат 55лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Толкова излиза само едното, след като питах и във VW и в Шкода.

 

Колега не знам къде си проверявал, но декември месец купувах оригинална хидравлична течност от ЕураТек - 1л. за 27лв.

 

Ползвам сериозни отстъпки, за 55лв. ти давам 1л. хидравлична и 1л. спирачна течност.

 

Офертата на Райно е доста прилична :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...