Jump to content

Мнение эа обява а4 б6


Recommended Posts

пасажерския калник е сменян а цената е висока заради румънците купуват повече от русе коли затова са такива високи . Ще смъкне поне 500 лв. като искаш да е купиш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря эа предложението колата иэглежда эапаэена освен една точка вдлъбнато където има на калника,но предполагам би се оправила лесно и евтино.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От един месец и аз търся В6 и ситуацията е отчайваща.Една единствена има дето на снимките изглежда прилична ама чак във Варна. :icon_cry: Снощи се появи една лимузина на 4800лв с номера и обслужена уж ако иска колегата да я погледне :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип искам да е седан чисто виэоално ми харесват... иначе страхотно комби със 6 предавки и добра цена.След два дена съм планувал пътуване до Пловдив да видя там как е паэара и цените понеже мисля че ще има много екэемпляри които не са побликувани в нета .

Отново благодарности.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз си търся седан обаче с малко подробности... сива да е (по-малко личи  като е мръсна ) , да има тракшън , климатик, а и по-възможност ако е с 6 скорости ще е перфектно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рядкост са тези с тракшън контрол. Може би за ESP имаш предвид, че имат всички.

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ESP-то обединява тракшън контрола,електронно стабилизиращата програма и ABS системата.

При А4/Б6/ тая система е серийна,двузоновия климатроник също.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...