Jump to content

Audi a6 c4 2.5tdi avtomat


mafiarulzz

Recommended Posts

Добър ден колеги има проблем  с колата е Audi a6 c4 2.5tdi avtomat 1996  .. Като е студена  пали трудно върти известно време и пали след това. Сменил съм подгревните свещи 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не да ги омотаваш, а правиш подложка м/у лулата и свещта за да уплътни по-добре, като внимаваш да не стърчат и да не се допрат към маса. Ако всичко е в кондиция при такива температура трябва да пали лесно и без тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема е от друго не стига ток до свещите. И ме навежда че имам проблем с релето за подгрев но немога да го открия къде е..... някакви предложения 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Релето се намира зад етажеркета под волана, а предпазителя под мокета на пасажера до ЕКУ-то на червен проводник със солидно сечение. Номер сега не мога да ти кажа но е с по-солидни размери. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На това време ако е читав матора, дюзите са в ред и центровката е в граници.... не му трябват свещи за да пали. Ако е 0 и по-ниско да...ама на +10+15градуса...не са праблем свещите.

Редактирано от loshdancho
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

докато  чакаме резултата да кажа аз как го реших, просто нов стартер / втора ръка де ;)/ и вс е на шест. Стария просто накрая ме предаде на паркинга на един хотел в софия тия дни и след като си го смених там на място сега е красота паленето,  иначе симптомите с паленето си бяха същите. Не сварва ли стартера да осигури 250 оборота поне, при стартиране, почват тез проблемчета. Има го описано някъде по дизел форумите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...