Jump to content

Скърцане


v1per

Recommended Posts

Здравейте, от един месец от време на време през преминаването на неравности окачването отпред почна да скърца, ама така скърца като стар москвич. Интересното е, че от време на време спира да скърца. Скоро измих колата, веднага след това почна да скърца, направихме една разходка от 500км и скърцаше през целият път. След като се прибрах на другия ден потеглям и нищо не се чува... Сега пак се разкърца и държа да отбележа, че дори като въртя само волана на идеален път без неравности, включително и на място пак се чува. Идеи от какво може да бъде? Понеже съм се засилил да купувам цял комплект носачи и все пак искам да чуя вашите мнения преди покупката, за да не се окаже напразно след монтажа на носачите.
Благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен се получи преди време тази ситуация , точно тогава установих  разбит преден горен кокал  ама си хлопаше както трябва ,след смяна и на двата горни  всичко си дойде на място .Така ,че смело купувай комплектче .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен миналото лято се случи същото даже при навиване на волана на място сечуваше така че взех да си мисля за реика или помпа на хидравликата но се оказаха най елементарни външни накраиници 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по принцип знам че носачите скърцат когато са рециклирани заради полиуретана става и със смазка но може и да са за смяна,провери скоро гледах усилени с 1г.гаранция за 320лв.иначе според мен ако не са рецикле дори да са разбити не би трябвало да скърцат.Успех и пиши

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...