Jump to content

2.5 тди-термо дат4ик


MOUTFUL

Recommended Posts

Моля ако някои знае от каде да си купя термо дат4ика за 2.5 тди втора употреба....чисто нов е само по порачка и струва 180 лв.....ако няакои знае за ударено ауди което се разпродават 4асти от джигателя ....audi 100 2.5 tdi AAT

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

я само ме светни за кой термодатчик става въпрос, дето е само по поръчка и е 180лв, че нещо си мисля 4е търсиш този дето е отодолу на фланеца, дето е закачен на него горния маркуч на радиатора и е с 3 или 4 крака.

ааа забравих и сигурно мога да ти намеря за утре около 20-30броя такива, за около 60-70лв по спомени... да нови в кутийки, не втора употреба говорим :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ДА точно този които е на фланеца отдолу и е с 4 крачета.за него ми искат 167лв .бил само оригинален и затова е толкова скъп.това е номера му 046919369.ако имаш такъв ще го взема....

post-4041-1168371112_thumb.jpg

Редактирано от MOUTFUL
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ДА точно този които е на фланеца отдолу и е с 4 крачета.за него ми искат 167лв .бил само оригинален и затова е толкова скъп.това е номера му 046919369.ако имаш такъв ще го взема....

Взимай нов от Ицо (М) - изключително точен ЧОВЕК е :flehan::bia: . Никакъв втора употреба. Мнозина са изпатили. :wall::hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами преди малко ми прати лс.Тва е номера му и офиса му......

....... 0888 27 1991 - Ицо

Когато искаш заповядай :hilezh:

офиса е на Черни Връх 158 - около 500м под околовръстния път

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...