Jump to content

Придърпване


fulsome

Recommended Posts

Появи се едно неприятно придърпване на колата кога е на скорост и е без газ(например съм на 1ва,без газ и има наклон.също така като съм на 3 или 4 и не подавам много газ...като подам газ изчезва) Първо си казах че е от някой носач,но скоро ги смених всички и си остана придърпването.Какви са вариантите ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При скъсан тампон има нещо подобно, но по-скоро като удар се усеща при всяко превключване...

Може да им хвърлиш по едно око на тампоните за всеки случай!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.9 ТДИ не е куатро.Днес и на място купето се тресеше лекичко.Майстора каза че тампоните на двигателя са здрави.Къде мога да закарам колата за да я прегледат обстойно и да ми кажат всичко какво и е(не компютърна диагностика) и горе долу колко пари е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама да уточним първо как се усеща придърпването. Като неравномерна работа на мотора или като луфт и блъскане в следствие от него....ако е второто, може да е проблем в трансмисията...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, до колкото разбрах от описанието имаш придърпване когато караш с много малко газ, когато подадеш или отнемеш от газта, придърпването изчезва. Аз имам същия проблем и карам така от 1 година като търся къде е проблема и в крайна сметка май се оказва че ГНП-то е за профилактика. В момента търся читав майстор, който се занимава с почистване на електронния блок на помпата.

Не съм на сигурен дали при теб е същият, защото съм чувал от "майстори"  че от заминал маховик(ако е демпферен) също е възможно да тресе на място и да придърпва в движение.

 

Поздрави и успех! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...