Jump to content

Търся си S8 D2. Моля за мнения от конкретни обяви.


Recommended Posts

Здравейте. Търся S8 D2 1999-2002. Моля за мнения и препоръки от тези обяви:

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11446899589276851&slink=dpfv0d

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11457014799320400&slink=dpfv0d

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11459239668869418&slink=dpfv0d

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11462111107412487&slink=dpfv0d

Ако някои от форума си продава колата да пише.

Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По спомен, до скоро се продаваше една страхотна във форума, но сега не я намирам. По дадените - първата мисля, че не е с8.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

първата е готина, само автомата е стария без S режим(всичките обяви май са така), но това не е голям недостатък. Prins са висок клас ГИ-та, но не знам дали тука имат поддръжка? Ако наистина е по-ниска от стандартна С-ка може много да ти задира, дори на нормални легнали полицаи.

 

втората изглежда по-износена, виж и каква е газовата, къде е бутилката и пр.

 

третата изглежда ок, но е с нормални огледала (прилича на А8 повече). Много ме кефат светлите салони

 

четвъртата е с много шит снимки, нищо не се вижда и няма газова, която е между 2 и 3 хил, няма номера, еко-такса, застраховки и пр, така че си смятай тези разходи поне още 3-4 хил.

 

Според мен взимай компютър и ги прегледай първите 3 с номерата, как са в движение и пр. Последната я виж, след като вече имаш някаква представа от първите 3. Ако намериш с автомат, който има S режим е по-надежден (по-разтоварен), а пък на S e готино да се по състезаваш понякога - има голяма разлика в карането :) 

 

Харесал си си супер кола, Браво! Успех! :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, goshevv написа:

По спомен, до скоро се продаваше една страхотна във форума, но сега не я намирам. По дадените - първата мисля, че не е с8.

Дано ако се продава още да пише човека.

Преди 1 час, HannoSLM написа:

първата е готина, само автомата е стария без S режим(всичките обяви май са така), но това не е голям недостатък. Prins са висок клас ГИ-та, но не знам дали тука имат поддръжка? Ако наистина е по-ниска от стандартна С-ка може много да ти задира, дори на нормални легнали полицаи.

 

втората изглежда по-износена, виж и каква е газовата, къде е бутилката и пр.

 

третата изглежда ок, но е с нормални огледала (прилича на А8 повече). Много ме кефат светлите салони

 

четвъртата е с много шит снимки, нищо не се вижда и няма газова, която е между 2 и 3 хил, няма номера, еко-такса, застраховки и пр, така че си смятай тези разходи поне още 3-4 хил.

 

Според мен взимай компютър и ги прегледай първите 3 с номерата, как са в движение и пр. Последната я виж, след като вече имаш някаква представа от първите 3. Ако намериш с автомат, който има S режим е по-надежден (по-разтоварен), а пък на S e готино да се по състезаваш понякога - има голяма разлика в карането :) 

 

Харесал си си супер кола, Браво! Успех! :)

 

Няма нито една обявена в България с S режим. Иначе от тези първата ми изглежда най добре. Не ми харесват черните лайсни и фаровете. Има ли вариант фаровете и лаисните да се върнат в фабричен вид или само нови? В смисъл фаровете да се рециклират а лайсните да се хромират.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, аз продадох моята преди няколко месеца - зелена с ръчни скорости. Имаше я във форума. Няма да крия и цената - 10600 със сменена ангренажна група преди 200 км, нови дискове и накладки, масло, антифриз и каско за 3 месеца. Беше със 17-ки със зимни гуми. Моята беше с ръчни скорости и карбонов интериор. Газовата работеше перфектно и беше на 20 000 км. 

 

Според моето непрофесионално мнение, единствено първата си заслужава да се види. Другите са подминали отдавна 500 000км. Но цената е прекалено висока на всичките според мен. За този конкретно, повече от 10 000 е много за напълно необслужен автомобил. Собственикът е доста зле технически, което не е ОК ако поддържаш такава кола и определено е пестил средства. Ако това, което пише е вярно, че е сменил водната помпа защото тече, а не е сменил ангренажа..искал е да мине тънко. Минавайки тънко най-вероятно не е ползвал професионалисти и инструмент за зацепване на ангренажа....една смяна при читави майстори е 300 лв...ако даваш 300 лв, няма да спестиш още 800 лв за ангренажната група.

 

Според мен нещата, които трябва да се видят са:

1. Обтегачите на веригите - виждат се с VAG-COM 

2. Тръбичката на масления охладител 

3. Дебитомер

4. Ангренажна група

 

 

Ако имаш нужда от помощ при огледите, бих се радвал да ти съдействам. Ако си ок пиши на ЛС.

Цеци 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)
Преди 14 часа, doncecone написа:

Цитиране на предходно мнение! 

Благодаря за мнението колега. И според мен цените са високи но ще се договаряме, затова пиша първо в форума преди да ходя на огледи и да звъня. И аз не съм впечатлен от обявите в нашите сайтове за коли. Когато купя кола ще е обслужа от-до. Искам сигурна кола, а не бръкма. Ще ти пиша на лично за огледите да се разберем но ще са след 1-2 седмици.

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
On ‎5‎/‎4‎/‎2016 at 5:56 PM, niksan87 said:

Дано ако се продава още да пише човека.

Няма нито една обявена в България с S режим. Иначе от тези първата ми изглежда най добре. Не ми харесват черните лайсни и фаровете. Има ли вариант фаровете и лаисните да се върнат в фабричен вид или само нови? В смисъл фаровете да се рециклират а лайсните да се хромират.

 

за лайсните на вратите (около стъклата) нищо не може да се направи - било много сложно и ставали на вълнички при сваляне/слагане. По-добре не се занимавай с това.

 

за фаровете определено не ги шлайфай външно! това е тъпо, защото им прецакваш покритието и после още по-бързо ще се замъглят и то повече. иначе може да се изчистят рефлекторите и малко да се оправи външния вид с рециклиране, но трябва да са много зле за да си заслужава. За тези операции търси сервиз и не давай в автомивка да пипат.

 

ПП

не бързай с покупката на такава кола. Изчакай да ти падне читав екземпляр, защото иначе е голяма финансова драма. От тези обяви нито една не бих купил - все нещо им куца на снимките. Представи си като ги закачиш на компютъра какво ще настане (това трябва след поне 20-30 мин каране, щото всички чистят грешките преди огледа).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То няма и защо да ги шлайфа външно, те са боядисани отвътре! На тия коли най вече траа се гледат оптегачите както каза цецо, че цифрите са весели в Порше....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...