Jump to content

Предупреждаване за патрули с присветване с фарове...


PAV

Recommended Posts

Пътувайки почти всеки ден се убеждавам непрекъснато, че все по-малко хора сигнализират за наличието на ченгета.........Камиони, бусове и баничарки - никога!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 285
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

а какво ще кажате за 138 км/ч. в населено място. Точно с такава скорост засякох ме един господин в петък вечерта. :bia: И какъв шанс дава той на пешеходците и на водачите срещу него. Каквото и да е решението на съставения му акт, ще е малко. Такива трябва да са пешеходци цял живот.

Редактирано от matey75
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да разбираме ли, че си изхранваш прехраната като орган на реда?

Явно да, в което няма нищо лошо, и конкретно за примера който е дал и аз съм съгласен. С 140км/ч в населено място наистина повече такъв книжка никога не трябва да вижда повече.

И пак за пореден път да споделя, тъпия българин наистина все по-малко светка :bia: Оная вечер към Панчарево се бяха залостили преди Лебеда с радар, разминах се с над 10 коли, само един моторист ми светна. Маменцето ви деба дет пестите от крушки, за свещи и хапчета да ги дадете спестените стинки. :) Колегиалността и човещината ни напуска с всеки изминал ден. Тъпа, дива, саможивляшка пасмина. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно да, в което няма нищо лошо, и конкретно за примера който е дал и аз съм съгласен. С 140км/ч в населено място наистина повече такъв книжка никога не трябва да вижда повече.

Я си кажи рекордите бе муци :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То че не трябва да вижда книжка такъв е ясно, ама дали е отнесъл акта с 3 месеца лишаване ми е интересно. Щото човек каращ с +86км/ч обикновено е готов на момента да се раздели със сериозни 3 цифрени суми, за да си запази книгата. Сеш се, че тва не е некой дедо с Лада 1500S. Обикновено актовете ги отнасят неплатежоспособни кокошкари с +20-30км/ч. Сериозните нарушения с над 50км/ч рядко завършват както е предвидено в закона, Глава Седма - Административно-наказателна отговорност. :hilezh:

Нищо лично към колегата, не го познавам, не искам да го обиждам. Има си и свестни хора в тая професия. Ама има и много боклуци за съжаление.

Edit: То даже било 3 месеца, баси демокрацията. :bia:

Редактирано от Ivo-G
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То че не трябва да вижда книжка такъв е ясно, ама дали е отнесъл акта с 6 месеца лишаване ми е интересно. Щото човек каращ с +86км/ч обикновено е готов на момента да се раздели със сериозни 3 цифрени суми, за да си запази книгата.

Еле па ако има повеко категории става много щедър все едно е Българската Коледа :hilezh:

Мене ми и интересно спрял ли е изобщо тоя дето е ляетял ниско, щото от тая скорост си е доста спирачния път :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мене ми и интересно спрял ли е изобщо тоя дето е ляетял ниско, щото от тая скорост си е доста спирачния път :bia:

Aз кат бех още млад пилот се прибирам се по тъмно от село с 4 човека в колата и 150кг мед в багажника за вторични. :) Минавам аз през едно село на 5км преди Плевен (Ясен) и гледам некъв тръгва да пресича пред мене, пък аз карам с 80-85 некъде. В момента, в който минавам покрай него виждам, че бил полицай и ми махал с хранилката, завалията. Спрех след 200м, връщам назад, свалям джама и оня ми вика - "Мамоу, ти спре чак в Плевен бре, момче". Викам му - "Ти луд ли си така да ми излизаш, ше те сгазя в тая тъмница ве." Той - "Eла до патрулната кола." И така... първите ми 6т. за превишена скорост излетеха от талона. ;) Ей, кви времена беха, +31км/ч - 6т. и 20лв. Сега - 1 месец лишаване и 150лв. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а какво ще кажате за 138 км/ч. в населено място. Точно с такава скорост засякох ме един господин в петък вечерта. :rolleyes: И какъв шанс дава той на пешеходците и на водачите срещу него. Каквото и да е решението на съставения му акт, ще е малко. Такива трябва да са пешеходци цял живот.

Няма какво да коментирам :hilezh: Само цитирам, щот много ми хареса ;)

Явно да, в което няма нищо лошо, и конкретно за примера който е дал и аз съм съгласен. С 140км/ч в населено място наистина повече такъв книжка никога не трябва да вижда повече.

И пак за пореден път да споделя, тъпия българин наистина все по-малко светка :hilezh: Оная вечер към Панчарево се бяха залостили преди Лебеда с радар, разминах се с над 10 коли, само един моторист ми светна. Маменцето ви деба дет пестите от крушки, за свещи и хапчета да ги дадете спестените стинки. :hilezh: Колегиалността и човещината ни напуска с всеки изминал ден. Тъпа, дива, саможивляшка пасмина. :)

Нищо не ти станА кат караше със 60 нали :hilezh: Тоя участък е много гаден, мен са ме изненадвали много неприятно именно там )и продължават...), не ти се е случвало, затва се сърдиш. Аз мисля, че има места дет не трее се светка. Дет трее се плаща в краен случай за удоволствието да се светкаш бързичко. Па ако ще да е рушвет.

Ма другия път да си пазиш портфейла барабар с живота. Да оцелеят и двете е по-добре отколкото да замине само едното ;)

Да. Вече 10 та година.

Пожелавам ти липса на целенасочени финансови изкушения :) Щот вие сте една от превенциите.

Въпроса е да го отнасят сички, да нема дискриминация при рушвети и наказания ;)

Редактирано от Timon
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
Предполагам, че повечето от вас ще споделят мнението ми ... аз ЩЕ ПРИСВЕТВАМ, докато полицаите правят засади и дебнат като лалугери, скрити зад храсти, коли, дървета и къщи ... докато не започнат да се обозначават и да помагат на движението, а не да застават на безсмислени места просто и само за да гепат някой "балък" докато други "тарикати" изпреварват в насрещното, карат с 140 в града, минават на червено, карат без мигачи и фарове и т.н.... :rolleyes:

Бе и аз си мислех така, ама в Чикаго една късна вечер видях кола спряла в една нива и веднаха си помислих, че е полицейска, ама в следващия миг си рекох: Ааа, не, такива мърсотии само в БГ ги правят. Да, ама в огледалото видях как оная кола си запали фаровете и потегли. Полицай. Кара след мен мръсника и сигурно ме чака да направя някое друго нарушение. АА, не става така. Отбивам. Спира отзад и пуска цвтомузиката. По-нататък се досещате, бях с 35 мили отгоре.

Редактирано от Roam Ming
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...