Jump to content

Странен проблем след смяна на оригиналното сд


eskinazi

Recommended Posts

Става дума за оригиналното сд,след като го смених с Pioneer не мога да увелича звука до край започва да забива.Днеска смених и орегиналните колони на вратата с pioneer 45w max 280w но проблема остана.Колата има и допълнетелен усилвател Pioneer 900w с туба.Но захранма само тубата усилватела.Модела е а4 б6....

Благодаря предварително...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не не се изключва все едно говорителите слаби идват,така забива.Няма значение дали е запалена колата или работи.Имам и кондезатор 1фарад за да мога да слушам музика и на изключен двг.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Входове на усилватели се съгласуват по ниво на сигнала и по съпротивление. При теб явно нещата са свързани "както дойде". Виж някой който разбира малко от аудио и електроника да ти погледне кое как си вързал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

 Прегледай си хубаво връзките които са правени.Най вероятно проблема идва от там.Иначе се слага адаптер високо ниско ниво , че задните колони са вързани към оригиналния усилвател.А този дето си сложил е само за бас-а :) Ако не си оправил проблема пиши на ЛС и ще ти обясня как стоят нещата , че е заигравка голяма

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема е решен само изкам да споделя,всичко излезе от един малък говорител на таблото което не сме прекиснали.И затова се включваше заштита на касетофона.Сега ползвам усилвателя на мах.....

Благодарен съм за всички отзиви.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Говорителя дето е по средата на таблото :D Той свири читаво само с оригиналната музика и аз съм го спрял 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...