Jump to content

Audi A4 B7 2.0 TDI S-LINE 170 коня Мнения?


Recommended Posts

Здравейте колеги след дълго гледане на много Audi A4 B7 и търсене на 1,9 днес един познат докара от Германия Audi A4 B7 2.0 TDI S-LINE 170 коня казва че е на реални 175 хил. километра бях там като я свалиха от платформата с другите коли ,колата е 2007 година на първо четене е без никакви забележки.Мотора и окачването са много добри интериора е като нов S-LINE кожен салон,навигация ,мулти волан,пълен ел пакет и подгрев на седалките това мернах на бързо!

Заслужава ли Цената която и търси е 12,000 лева!И какво да гледам имат ли някакви проблеми този мотор 2.0 TDI S-LINE 170 коня ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е реална 2007 година и е S-line трябва да е с бели мигачи поне.

Мотора е с дюзи на Сименс и код-BRD,сериен DPF филтър.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По документите  до колко помня е март месец 2007 и бе с бели мигачи но ринга на решетката бе черна не никел.Няма е резервната гума но всички други аксесоари са там имаше и спрей някъв!

S-line Мотора е с дюзи на Сименс и код-BRD,сериен DPF филтър.Това добре ли е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези дюзи са наистина проблемни но съм 99,9% сигурен че са сменени преди мнооого време. Ауди имаха много сериозна акция точно за тях. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А как мога да проверя дали са сменени  дюзте,може ли по номера на рамата някъде да проверя?Или в сервиз щото колата е без номера и в Видин нямам избор от читави сервизи!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми можеш да в сервиз  на Порше но мисля ще трябва и собственика. 

В UK 2011 всички собственици  получаваха писма от VW,Audi за смяна на дюзите по-сервизна акция всичко що беше siemens. Акцията беше повсеместна не само там. Заменят ги с Bosh 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да няма как да се вярва но по скоро в германия може да са връщани километрите защото бях там кат свалиха колата от платформата,пък чакахме колите на границата като влизаха в България!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 years later...

Може и абсолютно нищо да не пише в сервизната книжка. Моята е такава. Това е първата страница, останалите са празни.

 

IMG_2652.thumb.JPG.0ac606a1123db67cf02db03f24574b48.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...