Jump to content

Плафон Audi A3 8P


audibluesky

Recommended Posts

По описания от Пламен начин и аз разполагам със светлинен пакет в краката на водача и пътниците.За реализиране на цялостния ще почакам,освен на 4те врати по два плафона и на дръжките ще е необходимо и над пепелника.Благодарности на Николов за помоща която ми оказа,бях се омотал че всичко като е вързано и не светва.Оказа се че или тярбва да изтрия грешките които бяха записани в 9 компютър или най-просто да затворя и отвроря вратата.

2016-09-16 21.16.49.jpg

Редактирано от joro09
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Здравейте, колеги! Имам питане! Дали този плафон ще стане на моята (2011) sportback?

 

https://www.ebay.de/itm/Audi-A3-S3-8P-Sportback-A4-8E-B7-S4-RS4-LED-Innenleuchte-Leseleuchte-S-Line/382274393393?fits=Make%3AAudi|Model%3AA3+Sportback|Platform%3A8PA&hash=item5901545531:g:wUEAAOSwG9lZ~2Yu

 

Защото гледам, че цената му е 1 евро. Дали има нещо съмнително?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Плафонът е на търг, който свършва след 4 дни. 1 евро е стартовата цена. До тогава ще е станал вече към 30-40 евро (и няма да ти изглежда съмнителен ;) ). 

А относно питането дали ще ти пасне, да.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги.

От скоро съм с Audi A3 8P Sportback 1,8 TFSI. 2009 г.

Правя планове за определени интервенции по него (фарове, волан и тн.) Наскоро смених предния плафон с такъв с амбиентно осветление и съм очарован. Въпросът ми е следния:

Имам плафони и на четирите врати, но забелязах, че не светят. Има ли начин да се задействат?

Признавам, че не съм сведущ по тази материя и тепърва навлизам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 11/8/2017 at 22:02, audibluesky написа:

 

Със сигурност е така. Плафони има само при светлинен пакет (който колегата няма, щом е сменял плафонът).

Редактирано от VBI
Цитиране на преходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 11/8/2017 at 10:53, Boltar написа:

 

На 11/8/2017 at 11:10, bsdnikolov написа:

Плафонът е на търг, който свършва след 4 дни. 1 евро е стартовата цена. До тогава ще е станал вече към 30-40 евро (и няма да ти изглежда съмнителен ;) ). 

А относно питането дали ще ти пасне, да.

:D Ама как ги целкам цените на търговете :D

Почти познах. Търгът завърши на 43.50 евро ;) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, как да подкарам задния плафон да свети когато се отвори врата? Сега само отпред свети. Смених го с модел на А6 4F че ми беше останал от проекта на другата кола.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже днес съм на тема плафони и така и така стана дума , какво мислите за този.

 

Забелязвам ,че вие слагате такива без средното копче. От къде идва разликата и това плюс ли е или да търся без.

Screenshot_20171117-095512.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С копче са за старике кофтори (8L). Не виждам какъв плюс може да ти е копчето, плюс това такова сиво като на 8L при 8Р не се слага и ще имаш зверска разлика в цветовете на двата плафона.

Редактирано от bsdnikolov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...