Jump to content

Oт каде мога да си купя ABT в БГ


Recommended Posts

Предполагам,че в магазин"АУТОЕЛИТ"(булеварда от хотел "Хемус",посока Семинарията,горе на високото)могат да измислят нещо.

(Обаждат,много яки надценки,обаче, :hilezh: !)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ABT са си ABT и нямат представителство в БГ. Предполагам няма и да имат. Джанти ментета колкото искаш! Чипове ментета още повече :hilezh:

Оригиналът се поръчва само при тях!!! Сори Майкъл...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ABT са си ABT и нямат представителство в БГ. Предполагам няма и да имат. Джанти ментета колкото искаш! Чипове ментета още повече :bia:

Оригиналът се поръчва само при тях!!! Сори Майкъл...

колега,защо реши че няма да имат представителство в бг :flipoff: а и каде видя джанти менте на ABT :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам по списания с лъскави страници да рекламират джанти тук-таме и ако не ме лъже спомена съм виждал и "реплики" на въпросните видове джанти на АBT.

За какво им е представителство на ABT точно в България? :dance: Ако имаха нужда от представителства извън Германия, то първо такива вече щеше да има, а то няма, и второ едва ли биха отишли толкова далеч в източна Европа. Поне така си мисля аз :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам по списания с лъскави страници да рекламират джанти тук-таме и ако не ме лъже спомена съм виждал и "реплики" на въпросните видове джанти на АBT...

няма такива,не съм виждал фирма да прави дори и подобие на джанта ABT.имал съм 15ц абт и беше произведено от ОZ.тва м/у другото :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...