Jump to content

Всякакви въпроси за А6 4F - Част 10


zafirovp

Recommended Posts

  • Отговори 1,9k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Здравейте колеги! Днес рано сутрин ми замина съединителя, очаквах го и стана. Въпросът ми е какъв да взимам? Колата е 2.7TDi ръчни скорости само на предно. Ако реша да качвам коне има ли нещо по добро което да сложа сега?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен закс нямаше сложих люк. Работи без проблеми, но маховика вие. Ще го трая още едно ходене до морето. Като натиснеш съвдинителя и се чува вуп вуп вуп слабо все едно нещо прави още точно три оборота.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 6.08.2016 г. at 11:50, venksta написа:

Някой знае ли каква е крушката за Bixenon преди фейса ?

Също така рефлектора при bi-xenona играе ли някаква роля въобще ? За красота ли стои или и там мога да си сложа втори дълги ?

Братле bi-xenon означава мп принцип двоина светлина. Така че ако слагаш би ксеноб ще имаш и дълги.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, някой случайно да има памет + ел. настройване на волана, да ми каже дали паметта хваща и волана, да знам дали и него да си ретрофитна, че като гледам бая са паднали цените на ел. кормилните колони :)

 

Едит: Също дали кормилна колона от 3.2 бензин, става за дизелите. Попринцип не би трябвало да има значение, но знае ли човек :).

Редактирано от kainy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 3.09.2016 г. at 9:30, sokolchev написа:

ето го клипчето което искаше Kainy,на живо е доста по плътно и приятно на звук

Колега каква е генерацията ? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Diksan написа:

Колега каква е генерацията ? 

Без никаква генерация,прави тръби от колекторите до от зад

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайте акъл малко относно тази грешка, която не иска да се трие. Някаква адаптация ли трябва да се прави или направо да се сменя модула?

 

14215752_1202308513154818_808106379_o.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги как мога да разбера дали страничните огледала се затъмняват , защото искам да ги сменя че са пожълтели от слънцето предполагам. Централното огледало е със затъмняване ако това е от значение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай една снимка и ще ти кажем, но реално си личи доста понеже покритието седи като залепено фолио и не покрива цялото стъкло

 

image_zpse6hnnfq4.jpeg

Редактирано от kainy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новотв огледала като това от снимката имат  онтур, който на светло седи по-тъмен, а по-старите имат като гумирана лентичка по края. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 4.09.2016 г. at 11:33 PM, kainy said:

Колеги, някой случайно да има памет + ел. настройване на волана, да ми каже дали паметта хваща и волана, да знам дали и него да си ретрофитна, че като гледам бая са паднали цените на ел. кормилните колони :)

 

Едит: Също дали кормилна колона от 3.2 бензин, става за дизелите. Попринцип не би трябвало да има значение, но знае ли човек :).

 

 

Хваща и волана, седалки, странични огледала и волан помни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги имобилайзери в километража ли е защото искам да сложа фейсов на пре фейс и днес след запитване в Порше дали предлагат премахване на КП ми казаха че е много сложно да се смени километража и няма да стане 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В таблото няма имобилайзер, махаш 6 болта и 2 кабела, слагаш другото, завиваш болтовете и отиваш да ти махнат CP-то. Имобилайзера е в централната ти кормилна колона отдолу в една метална кутия и няма нищо общо с таблото. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Аха предполагам, че си резнал накрайниците и са заварени за тръбите какво Фи са ?

На 5.09.2016 г. at 9:21, sokolchev написа:

Без никаква генерация,прави тръби от колекторите до от зад

 Аха предполагам, че си резнал накрайниците и са заварени за тръбите какво Фи са ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 15 часа, Diksan написа:

Цитиране на предходно мнение! 

Да,колкото накрайниците ф52

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смених километража , махнах КП и всичко стана идеално . Единствено автопилота няма индикация на новото табло.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...