Jump to content

Мнение за обява на А4 Б8


Recommended Posts

Здравейте колеги,

 

излезе обява от порше софия запад за една А4 Б8. http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11471935757984412&slink=f8p71w , какво мислите за колата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 80
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Не е била триврата. Седан 2008г. на 19500 беше. А4 си беше.


Понеже някой ми заключи темата, не знам защо... ще го напиша тук:

"интересува ме мнение за автокъща ТЕМП АУТО. Интересувам се за тази кола: http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11462362733029781&slink=f9e8qr. Говорих с човека. По думите му е уникална колата, много добра без забележки. Мога да я проверя в порше. Притеснява ме това, че цената е много ниска и, че всичките им коли са с еднакво описание. Някой знае ли нещо за тази автокъща? "

Редактирано от v1ppers0n
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо не знам, но на мен колата ми изглежда много добре на снимки и бих инвестирал време в оглед на място.

 

п.п. Линка незнам, но заглавието беше за А4 Б8 и затова попитах, какви са тея 3 врати... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 8/26/2016 at 9:06, sweep написа:

Цитиране на предходно мнение! 

Ходих, гледах я и наистина изглежда много добре и на живо. Но ме притесняват две неща: ниската цена и всичките им коли са с еднакви описания.

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 8/26/2016 at 9:18, DStealth написа:

Цитиране на предходно мнение! 

Втората най-ниска цена е в mobile.bg. 

 

Тази кола повече ми харесва: http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11461589630287871&slink=f9pyxm

 

Но там няма сервизи, не мога да я прегледам и.. не мога да взема решение.

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

20 minutes ago, v1ppers0n said:

Ходих, гледах я и наистина изглежда много добре и на живо. Но ме притесняват две неща: ниската цена и всичките им коли са с еднакви описания.

 

Не ги ли разпита на място за колата, остави ги тея описания. Ако ти харесва тествай, карай и на сервиз...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 8/26/2016 at 9:37, sweep написа:

Цитиране на предходно мнение! 

Питах, колата била перфектна, без проблеми, без удари, без боядисване, всичко било перфектно. Но това го казват за всяка една кола, едно и също...

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер, значи да ти слагат едни номера, завърти 50 км, караш в Порше за пълна диагностика, пазарлък и КАТ.

Нали не очакваш от форума да получиш някаква информация, която да е по-состоверна от горе изброеното?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, v1ppers0n написа:

Втората най-ниска цена е в mobile.bg. 

 

Тази кола повече ми харесва: http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11461589630287871&slink=f9pyxm

 

Но там няма сервизи, не мога да я прегледам и.. не мога да взема решение.

Варна на 100 км.

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Just now, grozdev_ написа:

Ти ако им вярваш може и на реални км да я изкарат.

 

В книжката със сервизната история всичко е точно и мисля, че са реални километрите.

 

Just now, martinich написа:

Варна на 100-150 км.

Човека каза, че колата нямала номера и нямало как да стигне до варна...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Just now, v1ppers0n написа:

В книжката със сервизната история всичко е точно и мисля, че са реални километрите.

 

Човека каза, че колата нямала номера и нямало как да стигне до варна...

Еми ще си платиш платформа или номера транзитни и ще я караш до Варна, не знам кой джамбаз ще  е съгласен си загуби деня, но иначе по слух само и усет :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 8/26/2016 at 9:46, Ropotamo написа:

Цитиране на предходно мнение! 

Така е, въпроса е да реша, коя кола да гледам. Като говорих с човека (за бялата) каза, че историята в сервизната книжка била до 80к. километра и е от Италия... Другия ми изкара сервизната история и е от Германия. Но пък 177кс. мотора е май по-добър и... доста ми е трудно.

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ти кажа за немската 80% е била удряна и тука е правена, а за италиянската е била на 265 000 - 300 000 и са я върнали ти си прави изводите, коя да гледаш..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обади се на Райно, запиши си час и момчета ще ти и огледат от до. За мен тази първата е пристигнала с чувалите в БГ. Просто е невъзможно тази кола с тези екстри и най вече на тези км да се продава на тази цена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 8/26/2016 at 9:55, grozdev_ написа:

Цитиране на предходно мнение! 

Писах му, но не получих отговор.

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...