Jump to content

Мнение за обява на А4 Б8


Recommended Posts

преди 9 минути, Ropotamo написа:

Ще ти кажа за немската 80% е била удряна и тука е правена, а за италиянската е била на 265 000 - 300 000 и са я върнали ти си прави изводите, коя да гледаш..

Какво да гледам да разбера дали е удряна?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 80
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Набираш Райно уговаряте се и ти правят обстоен преглед от до, естествено и джамбаза трябва да разреши да отидете в сервиз по твой избор, а не в Ауди (Порше) само или негов доверен сервиз...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 8/26/2016 at 10:11, Ropotamo написа:

Цитиране на предходно мнение! 

Той каза, че няма проблем където искам да я закарам. Имам познат в порше, но не е проблем и при райно да отида. Искам и кутията да се провери, но не знам в порше дали го правят...? Някой знае ли какво точно проверяват в порше?

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, v1ppers0n написа:

Човека каза, че колата нямала номера и нямало как да стигне до варна...

Транзитнтие номера струват 50 лв. За кола на такива пари е нищо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 8/26/2016 at 10:18, martinich написа:

Цитиране на предходно мнение! 

Трябват номера + застраховка + винетка. Излиза около 150лв. но не мога да реша коя кола да гледам... За това търся мнения.

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Just now, martinich написа:

И 150 лв да е пак е нищо на фона на 30 000 лв, който си приготвил за автомобил. 

Така е, само да реша коя кола да бъде.

 

Дайте мнения, коя от двете?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 8/26/2016 at 10:25, grozdev_ написа:

Цитиране на предходно мнение! 

И двете за мен имат + и -. Принципно повече искам 177кс. защото е уж по-добър, вътре е с кръглия волан и новата навигация. Има повече екстри (дисктроник и безконтактно отключване). Минусите и са, че е от Италия, сервизната история е до 80к., боядисвана предна броня и 3к по-скъпа.

 

Повече ме интересува технически да е добре, не толкова екстрите, цвета и тн. Готов съм да дам 3к повече, ако е по-добра.

 

Не съм сигурен дали е Quattro и каква е кутията на 177кс. Чакам да ми изпрати рамата за да я проверя.

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледай и двете бе мен. За 300 лева ще ги прегледаш и ще можеш да прецениш коя е по-читава или коя е по-малко гроб. 

Няма как да стане с мятане на боб.

 

п.п. Какво ти пука на нас коя ни харесва повече, парите са си твой и ти ще я караш.

Редактирано от sweep
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 8/26/2016 at 10:31, sweep написа:

Цитиране на предходно мнение! 

Нямам толкова време.

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ези-тура тогава. Има и някакви фирми, които правят огледи на автомобили срещу заплащане. Не бих ги направил лично, но ако толкова нямаш време е опция някаква. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

Относно двете коли, наистина бялата е с повече екстри, но това, че не може да се потвърди историята на последните 60+ К км. т.е. почти половината история на колата, не е добре. Без проблем може да са 160+К км., а не 60+К км. от тогава. Казаха ли ти поне кога е била на 80К км., за да може поне да се ориентираш дали тези 143К км. са реални.

Щом си ходил при другата, значи е можело да вземеш номера на рамата и твоя познат в Порше да ти провери историята и км. и да се ориентираш дали са реални. Също може да провери в историята за удари, ремонти и т.н.

 

Моята B8 я взех точно преди година от ТЕМП АУТО (между другото за почти същата цена) и по принцип нямам забележки към тях - сервизната книжка и км. се потвърдиха от Порше, а и състоянието на самата кола е доста добро. Тази година един колега също си взе едно VW от тях и беше доволен - даже ходиха заедно до Райно за прегледа, защото не му се чакаше за свободен час в Порше.

 

Късмет с покупката - знам какво е да търсиш ТВОЯТА кола из море от боклуци...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 8/26/2016 at 12:14, zahary_bg написа:

Цитиране на предходно мнение! 

хмм... това е добре. Аз мога да го взема рамата и сега. Май вече се насочвам към тази в София, че ми изглежда малко по реална от другата.

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ходих да карам колата. Карах я около 30 минути. Не забелязах нищо странно, всичко си работи. Единственото нещо е, че като дигна ръчната, отзад скърца нещо. Мисля, че са дискове или накладки. 

 

Като се върнах да оставя колата, от някъде дойдоха някакви хора да гледали колата... Тоя ми казва какво решаваш, че други хора ще я гледат. Аз им казах, че вторник искам да отидем до Порше и да я гледат там, но ми казаха, че можели да я купят и ще я дадат. Аз им отговорих, че няма проблеми да я дават. Само им казах да ми звъннат да ми кажат дали да запазя час в Порше или не. След около 2 часа ми звънкат и ми казва, че ще я купува... ама утре около 14:00. Казах им добре, да я дават. След което той ми казва, виж какво, кое те спира? Аз му казах искам да я видят в порше и тогава да взема решение. След което ми казва "ако искаш ела остави капаро, а ако ти кажат нещо от порше, че и има на колата ще ти ги върна". Това ми се стори доста тъп номер... Казах му, че няма как да стане и да ми звънне утре да каже дали е продадена.

 

Още в началото като ги видях тия хора и ми стана ясно, че това е постановка. Уж купували, гледали, ама утре щели да я вземат... После пък капаро да оставя... Почти се бях навил, ама сега нещо с тези номера... не знам дали да им вярвам.

 

Снимах всички документи и сервизната история, мога ли да разбера нещо от тях? Малко са на немски ама... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаххаахахха 

Аз ако съм им тегля майната и повече няма да стъпя там..

Може ли линк към тази обява,че и аз мисля да обикалям за 4ки вече..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак ти казвам - щом имаш човек в Порше, нека да я провери. В базата им има много повече данни от книжката.

Sent from my iPhone using Tapatalk

ПС: Но пък дали има смисъл при тази ситуация...

При моята покупка, пък и при колегата, си ни изчакаха поне 3-4 дни без капаро. Може пък наистина да сте се засекли двама купувачи, което само им прави услуга на търговците. Между другото, мисля, че и друг колега от форума я беше пуснал за обсъждане същата обява преди време...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карай я в Порше, няма какво да те притеснява. Това са съвсем нормални похвати на ВСЕКИ търговец, не само на джамбазите. Ако в Порше потвърдят история и състояние ти си човека.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Винаги съм съжалявал, когато съм вьимал прибързани решения. Не се потдавай на такива глупости, все пак си мъж, не бучка сирене :hilezh::hilezh:

Редактирано от petrishki
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е колата: http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11462362733029781&slink=fb5yfp

 

Да доразкажа какво се случи. Петък вечер се разбрахме да ми звънне събота и да ми каже дали са купили колата. Така и не ми звънна, но мисля да се откажа. Просто не ми харесаха тези номера, които правят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смешници! хахахахаа!

Колега търси си кола от човек, хем регистрирана, хем и поддържана! Може да е малко по-скъпа, ама поне ще можеш да я караш, и да отнесеш в който сервиз искаш!

Тези не ги мисли, имало е къде къде по смешно от тях, и винаги ще има!

 

п.п. На мен от една автокъща в дупница един кавал ми вика "Пак ще се върнеш, всички се връщат"!!! Явно го хвана яд, че видях забележките по колата, и се отказах!

Редактирано от IceHeart
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...