Jump to content

Малка навигация и диск


H.georgiev

Recommended Posts

Здравейте колеги,отскоро станах горд собственик на ауди а4 b7.Колата има навигация,тази малката където е на фис дисплеят.Имам място в багажника за диск....но ми казаха да забравя за диск за българия...някой случайно има ли такъв диск или запознат ли е как стоят нещата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Честито колега. Доста изчетох и аз , относно малката навигация , и се оказа че наистина няма карти за България и не може да се хакне..
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

явно има бая видове навигации от тия години....... аз имам монохронна....само с указания, но диска си е в самата навигация, нямам никакви джаджи в багажника....... RNS-E също е с диск, дори не знаех, че има такива на които диска е чак в багажника....

Иначе и при мен няма навигация за България... но аз отдавна съм решил проблема с един хубав Гармин.....и без това 2-3 пъти в годината ми трябва:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

8 hours ago, H.georgiev said:

Много жалки....

Смятам да обиколя специалистите в града и ще кажа какво е станало

 

Карти на България за тази навигация мога да ти гаранатирам 100% че не съществуват. Но и да същесвуваха, не разбирам защо ти се иска да я използваш. Тя е буквално антична технологически и почти всяко едно безплатно приложение за навигация което можеш да сложиш на смартфона си я превъзхожда по всички показатели.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, CVT написа:

 

Карти на България за тази навигация мога да ти гаранатирам 100% че не съществуват. Но и да същесвуваха, не разбирам защо ти се иска да я използваш. Тя е буквално антична технологически и почти всяко едно безплатно приложение за навигация което можеш да сложиш на смартфона си я превъзхожда по всички показатели.

Интересно ми е как работи,какво показва

Преди 2 часа, Fireblood написа:

Момчета, ако не ви затруднявам....пратете една снимка на тая навигация :)

Колега утре ще ти щракна няколко снимки

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нда........  колега H.Georgiev, хич не се занимавай с глупости, няма смисъл то това нещо! Карай си колата със здраве и ако наистина се нуждаеш от навигация си купи един Garmin или Tom Tom :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

я стига сте говорили глупости на колегата ! КОйто няма навигация в колата той не я иска ! Уникално удобство е и променя интериора много ! Колега мисля си че колите имащи само малка им трябва  Рнс-е и директно тръгва !
поразпитай и те съветвам да си търсиш Рнс-е което чете и Мп3 посредством SD карти а има и дискове за Бг мисля 2015 та ъпдейт!
Имам диск за БГ 2013 и мога да кажа че е уникален 
ползвам Рнс-е Мк2 на моето Б7 и мога да кажа че е  достатъчно добро !!!! 
DSC_0079.jpgadult image host
 

Ето и снимки в движение

IMG_5459.thumb.JPG.b3e65a870d822e4375b51

IMG_5424.thumb.JPG.c1b1f9ebdad56cffc5048

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...