Jump to content

Оправих си колата - А6 4F на Хърватска територия


Jorkata81

Recommended Posts

Здравейте Колеги ,

 

Пускам тази тема, защото искам да се похваля, че ходих при Мишо в Хърватска да ми помогне за смяната на ремъци, ролки, демферна шайба на коляновият вал, термостат, водна помпа, както и ангренажният ремък с ролка. Между другото сменихме и маслото с всички възможни филтри. Както и сменяне на уплатненията на дюзите, че по две от тях малко имаше масло.  С всичката тази работа  Мишо се справи както винаги отлично, за няма и един ден, като предварително поръчахме частите и те бяха при него. За осем часа стигнах при него на следващият ден колата вече беше готова и на третият ден, като тръгнеш сутринта си в София още преди хората да са си тръгнали от работа.

Уникално е в гр.Загреб и гр.Собибор, където е сервиза има какво да се види и въобще не е скъпо. С два резервара и две нощувки колата е чук и ми е спокойно че опитни ръце са работили по нея а някаквви пишман майстори.

Ако нещо Ви интересува питайте.

11111.jpg

22222.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е само за обслужването наистина няма смисъл, ако беше за смяна на вериги - разбирам :) Но съчетано с екскурзийката си заслужава :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми екскурзия и някой от софийските капути да не ти бие колата с чук по предното стъкло за да ти смени маслото хахаха 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Връща се,но иначе освободи сервиза,който ползваше. Мисля,че ако се улучите и разберете,няма да откаже консултация.  По-горе има мейл и хърватски тел. номер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...