Jump to content

Ауди Б6 НАВИГАЦИЯ


bambuleo

Recommended Posts

Аз лично имам 2012 за Бг , 2013, 2015 и 2016 дискове за Европа ... пък те като са се пръкнали нови пътища - стой та гледай !

Със картата 2013 от Англия до Германия без никакви драми ! Показва ми камери, трафик в реално време, мобилни радари и радари за средна скорост ! Диска който го имам за Англия работи със пълния адрес!

За какво са ви чак толкова нови карти - то в България строят ли се нови улици че от 2013-та досега освен една магистрала аз друго не нам да се е случило ?

И стига само за възможности да говорите и да не давате нито един пример .... извадете ги на клавиатурата тия моженички [emoji23][emoji23]

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 76
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

15 minutes ago, mishleto said:

Аз имам нави 2015 диск , блутут, музика 64Гб мога и камера да имам ако реша ...

 

Да, ама вече сме 2017-та ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега вече разбрах защо има задръстване в България ... хората не карат ами си играят белот [emoji23]? !

Продавам Мк2 Рнс-е и търся китаец да си джиткам белот на кръстовището

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Да, ама вече сме 2017-та ...

Кажи ми само 1 след като сме 2017 ти колко често включваш навигацията и в кой район си ?

От 2013-та магистралата Тракия след Стара Загора е завършена и .... що за ъпдейт очакваш през 2017 ?

Кога пуснаха отсечката от Перник към Гърция ... ? От тогава насам какво ЪПДЕЙТНА ? [emoji23][emoji51]

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И да се смееш, и да стискаш зъби все тая - аз нямам навигация. Обмислях по едно време, но се отказах. В кой район съм пише.

Идеята беше, че според мен, а като гледам и според другите съфорумци, писали в тая тема, е че е в пъти по-удачно грозно китайче отколкото красивата германка.

Донякъде разбирам идеята ти да докараш колата в състояние с възможно най-много фабрични компоненти, но в последващ момент на продажба не е ясно как ще се оценят от потенциалните клиенти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм фен адски на оригиналното, просто адски ! Наистина. МНОГО рядко ъпгрейдвам с нещо не оригинално и то само ако има същия резултат сравнено и с това, което ме бие по джоба.

Едно от тези неща е ксенона

Другото е РНС-а

Рнс-а със всичката му гарнитура подминава 1.8-2К гаранция, аз съм с един дин, без ченджър и тнт. ПОправете ме , ако бъркам, ама Блутута е и с модула, не са само антенките. Зная много добре колко струват нещата в Англия, защото пазарувам от там,когато са ти преподавали в училище столицата на Англия :) 

 

Само звука ме притеснява, но това ще го избистря с колегата @CVT когато намерим време да се срещнем и послушаме музичка на двете кочинки :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам какви факти искаш като китайската медия няма ограничения. То няма едно нещо дето да не можеш да направиш. Не е и грозно както спомена някой по-горе.

Трябва едно по едно да ги изреждаме

-интернет имаш ли wifi и 3G

-тъч скрийн имаш ли

-тв имаш ли

-колкото и да в безмислено игрички можеш ли да цъкаш

-on board диагностика имаш ли

-два входа за камери имаш ли

-два видео изхода имаш ли

-250GB SSD можеш ли да сложиш и да го напукаш с песни филми клипове и квот ти скимне за забавление

-ако ти писне ОЕМ скина да го смениш можеш ли

Още неща да казвам ли?

Аа да поне при мен на Е класата получих по-голям дисплей спряно фабричния.

Относно аудиото - с един хубав усилвател ще надмине RNS-a според мен.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 10 часа, becinko написа:

Китайските навита нямат равни за кочини до 2010 според мен......

 

То всичко е правено в Китай ...:icon_cool: Но аз лично някакво неизвестно произведение със странно име не бих си купил ...

Има безброй предложения от известни фирми, които въпреки, че струват повече имат ред предимства. Едно от които е че запазва повече стойността си и може лесно да се препродаде.

Разни класации ...

https://www.caraudionow.com/best-in-dash-gps-navigation/

http://www.toptenreviews.com/home/auto/best-in-dash-navigation-systems/

http://top10bestpro.com/top-10-best-in-dash-navigations/

http://www.carstereochick.com/2016/09/20/best-double-din-navigation-2016-kenwood-dnx893s-alpine-ine-w967hd-pioneer-avic-8200nex/

Цената е относително понятие ... За едни малко за други много. :razz:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво супер !

Аз даже и на Б5-цата си сложих Рнс-е защото ми достатъчно какво прави но щом на вас ви трябва -wi-fi, игрички и още куп глупости купувате китайче и сте 6 !

Не казах че избора е 1 а само се опитвах да разбера какво толкова не ви стига във Рнс-е?

Ако говорим само за пари да .. ама да ми вадете от 100 кладенеца вода че много били яки щото билот можело да се игра а вмъквате че мк2 е около 2000лв значи говорим бюджет а не качество !!!!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бате сока е следния

2000= допотпно нави, с орязани функции(нави/син зъб - можеш ли да закачиш телефона на синия зъб и да плейваш от там? ;) )

 

1000 лева = ВСИЧКО останало

Нер де Ямбол, нед де Стамбул

За кво говорим?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво уникална далева аз съм се набутал а вие сте яко в далаверата ама так е като не съм се допитал до вас ..

живи и здрави и да си ги ползвате със здраве

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не казвам че си се набутал. Но от постовете ти в тази тема се вижда че проявяваш опреден негативен предразсъдък към всичко произведено в Китай. И това е ОК, обаче от други твои постове се вижда че смартфона който използваш също е произведен в Китай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

щото иначе андроидите гърмят затова телефона ми е произведен в Китай . Ползвах и Самсунг и не казвам че не  лошо  но от Нокиа се прехвърлих на ябълка и на това свикнах а за мен всичко е навика - цигари, телефон, Ауди и така нататък ! 
все пак имам приятели които предпочитат Бмв и аз не искам да ги обеждавам в противното  същата работа е тук - аз харесвам  оригиналното а някой китайче-андроид ! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също бях залитнал по такава китайска чешма, но добре че размислих. За 600 лв. таблет в колата не ми трябва, а за качеството на звука в сравнение с оригинала е смешно изобщо да се дискутира.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, бе - спомням си. И какво сложи накрая - дай една снимка да го видим как пасна.

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последно звукът как е?

Аз имам рнс-д и към него на видео-входа закачен китайски тунер за ТВ/видео/МР3, та звука от китаеца е сериозна гредица - за ТВ е ок, но за музика ме дразни колко е скопен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен когато въртя MP3-ки и кличета не е проблем защото съм инсталирал ViPER4Android FX. Това е софтуерен звуков процесор който ми позволява да контролирам нивата преди да влезат в усилвателя. Мога например да усиля ниските толкова много че се страхувам да не прецака суб-уфера. Радиото обаче влиза директно в усилвателя и не минава през Андроидната част, така че за да ми харесва ниските съм ги забил на макс (+10 dB).

 

Самия хардуерен звуков процесор може да променя нивата до ±20 dB, но е софтуерно порязан на ±10 dB. Обаче има една много проста хардуерна модификация (която още не съм направил) която го отпушва и тогава имаш ±20 dB.

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И китайския ми тунер има еквалайзер, но това не променя качеството като чисто технически честотната му лента на предусилвателя е ограничена. Софтуерните настройки само доомазват, имах предвид положението при права честотна лента, без корекции.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя тунер не съм го пробвал как върти MP3-ки, но за 50 долара не очаквам нещо особено. Иначе звука от телевизията е идеален, особено при The Voice - при тях сигнала идва нарочно с доста засилени ниски.

 

Също при мен сигнала от тунера не минава през чинч и май е цифров.

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, CVT написа:

Да, бе - спомням си. И какво сложи накрая - дай една снимка да го видим как пасна

Нищо, слушам си аудио дискове на фабричното Симфони. Със сигурност елементите по усилвателя и пред-усилвателя на китаеца не са по-добри от ОЕМ-ските, а за мен това е много по-важно от функциите на таблет.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 7.02.2017 г. at 14:49, Williams написа:

, а за мен това е много по-важно от функциите на таблет.

 a по-горе в постовете колегите се опитваха да ми наложат че "белот на кръстовището докато чакаш зелено " е някак си невъзможно да се избегне и щом го няма Рнс-е значи не струва  !!! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти просто не схвана метафората, но ще ти я разясня. Белота е едно от над 2 милиона приложения които Андроидната мултимедия може да върти. Можеш да си инсталираш и въртиш буквално каквото ти хрумне. Това е големия плюс, не Белота.

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да де, същото мога да правя и с един таблет зашит на стойка. Даже с по-добра резолюция. Както и да е, всеки си има вкус.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 2/7/2017 at 11:38 AM, Williams said:

а за качеството на звука в сравнение с оригинала е смешно изобщо да се дискутира.

Ама си ги сравнил, или сме в сверата ЕЖК

За един прЕател питам :) 

Нали идеята е да не се различава от оригиналното, какви таблети ше зашивам, какви чудесии...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...