Jump to content

Audi A4 b6 2.0 - ГАЗ !!!


Recommended Posts

Здравейте колеги, продавам Audi A4 b6 2000 куб.см 130 к.с.(газов инжекцион) Колата е напълно обслужена преди 30 000 км, като това вкючва – ремъци и ролки, термостат, водна помпа, накладки. Нов акумулатор на Banner най-висок клас с остатъчна гаранция година и половина. Масло и филтри + филтри на газ сменени преди 1000 км, като всичко това го има черно на бяло. Сложен е xenon от висок клас в xenon.bg с остатъчна гаранция 2 месеца. Професионално затъмнени всички(без челното) стъкла с качествено фолио Lumar с гаранция колата е с пълно автокаско до 2017юни месец. Пълен ел. Пакет с прибиращи огледала и подгрев двузонов климатик, махагон, 3 оригинални ключа, автоматично дигане на стъклата при заключване и мн. Други екстри. Колата е перфектна откъм окачване ходова част носачи и т.н всичко е отлично.Колата се кара ежедновно и се държи в гараж.Не съм имал никакви сериозни проблеми с колата кара се от 2 години в България. Колата е подготвена за зимата с зимни 15ки оригинални с нови зимни гуми. Колата е с газов инжекцион и дава реален разход 11л/100 км. Градско каране. Икономична и в същото време пъргава кола. Който е сериозен и желае може да се провери във ваш сервиз на стенд и с VAG.com. За повече въпроси и огледи само на посочения телефон – 0894770166 - Спас 

Единствената причина поради която продавам колата е че ще взeма същия модел но 1.8t quattro !

ЦЕНА: 7299лв.url]

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11481412557141699

f26aeb2ff69abbde.jpg

5adfc6b3242b19d3.jpg

050ed243aa3c2875.jpg

 

ea3ac8203477d821.jpg

 

a04afee95491970d.jpg

2c11b9c55e65f734.jpg

 

f6b27fdadc06ca87.jpg

 

778dc97b68ef28ad.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 hours ago, kostaIliev said:

Колко масло гори на 1000 км, за един приятел питам.

Преди да се правиш на интересен, кажи на твоя приятел че митовете за маслояда са за коли над 500 к км

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 12/15/2016 at 0:38 PM, kostaIliev said:

Колко масло гори на 1000 км, за един приятел питам.

Колега за твое успокоение доста съм почел и да знам че гори масло, но честно да ти кажа двигател на Ауди, който да не гори масло .. трудна работа преди 2000 км съм сменил масло и филтри вчера погледнах макс да е изяла 200-300 мл, а и нали се сещаш, че Пешо от 8а клас, като е тъп не значи че целия клас е тъп, ако ме разбираш :)

Редактирано от Azot
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 15.12.2016 г. at 14:43, Azot написа:

Преди да се правиш на интересен, кажи на твоя приятел че митовете за маслояда са за коли над 500 к км

 

Щото тази е на 133 000, а не на 500 000, нали така, колега?:hilezh::hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така ще да е . Има 67 000 км. докато се превърне в МАСЛОЯД. И между другото има Аудита които не горят масло. Моето е едно от тях и вече 140 000 км съм минал с него - не е като да не е карано и е на гарантирани 265 000 - вероятно на доста повече. А знам какво е разход на масло и постоянните проблеми с това. Имал съм бая коли.

Редактирано от kostaIliev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

36 minutes ago, kostaIliev said:

Така ще да е . Има 67 000 км. докато се превърне в МАСЛОЯД. И между другото има Аудита които не горят масло. Моето е едно от тях и вече 140 000 км съм минал с него - не е като да не е карано и е на гарантирани 265 000 - вероятно на доста повече. А знам какво е разход на масло и постоянните проблеми с това. Имал съм бая коли.

Да естествено че твойто е най доброто, а чуждото е боклук  много са такива, като тебе гледам, че от 10 поста нямаш един свестен коментар ама зад клавиатурата е най лесно да хейтваш, аз не знам какво е разход на масло и нямам проблеми с това, който не вярва може да дойде да пробва да покара да се увери сам!

11 hours ago, Eastern said:

 

Щото тази е на 133 000, а не на 500 000, нали така, колега?:hilezh::hilezh:

 

Всичките тия разбирачи дето са толко сигурни, че колата гори масло и е на 500к вкл. и ти съберете се елате, звъннете ще си уговорим час колата е в гараж на топло ще се съберем и чак когато я видите колата и сте пред нея и пред мен почнете да говорите колко е зле и колко е гадна :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

С какви  масла си я карал колата колега?

Някакви отзиви от CASTROL (Magnatec или EDGE) да имаш да дадеш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 1/12/2017 at 2:46 PM, SpeedyMan said:

С какви  масла си я карал колата колега?

Някакви отзиви от CASTROL (Magnatec или EDGE) да имаш да дадеш?

Колата се е карала с маслото което и дават по каталог, Castrol в БГ трудно да ме накараш да и сложа 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То по каталог излиза и кастрол, както и всякакви марки.

А какво е това, което ползваш ако не е тайна?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

9 hours ago, SpeedyMan said:

То по каталог излиза и кастрол, както и всякакви марки.

А какво е това, което ползваш ако не е тайна?

Синтетика Bardahl 5w40, имах предвид че по каталог и дават 5w40, а не марка :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...