Jump to content

Проблем с парктроник А4


petar_88

Recommended Posts

Здравейте!
Така закупих колата Ауди А4 Б6 с повреден парктроник ( когато вкарам задна , първо се чува кратък сигнал , след това продължителен (т.е не работи )) и изключва 
Свързах с vag com и на park assist 76 ми дава "no response from controller " , и при Ауто скан , не ми излизат грешки свързани с парктроника ?

Парктроника ми изглежда заводски , но почвам да се съмнявам ? или повреден контролер ?

Някакви предположения ?
Редактирано от petar_88
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На контакт,включи задна и провери сензорите,проверката е на усет навеждане и ги прослушваш този който не пука е за смяна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е само със заден парктроник зумера е един.При преден и заден парктроник зумерите са два.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, чоко said:

Зумера колега :) днес смених моят 45 лв е оригинален !

 

Невероятно е как не четете кво пишат хората. Човека е казал какви звуци издава при включване на задна - зумера. Как ще е зумера като си издава звуците?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина не дочитате колеги  

Ако е от зумер , датчик и пр .... с диагностиката ще излезе  . Въпросът е че при диагностика въобще не разпознава PARK ASSIST (no response .....)    T.е   проблема  е неизвестен  , ако някой се е сблъсквал с нещо подобно 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@petar_88 Трябва да видиш дали наистина парктроника ти е заводски, за да търсиш диагностика през VAGCOM. Оригиналните датчици изглеждат така:

30410030.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Може ли номер на датчиците ?   

4B0919275B??? Това ли е ?

Разглобих и видях че всичко си е оригинално ... За сега единственото нередно нещо е ,че единият датчик не пука ( и ще поръчам един да пробвам ;

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен средните 2 са такива но крайните 2 са 275а разликата е в ъгъла на буксите.

Ако и другите 3 са такива би трябвало да стане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...