Jump to content

Проблем с ъпдейта на мми на ауди А6


dido0677

Recommended Posts

Здравейте

 

Имам следния проблем колата е ауди а6 2.0-170к.2006 г. Записах си 3 те диска за ъпдейтване и започнах с 1диск на скорост 4 а трябваше 1 и някъде около 6 часа още не беше се ъпдейтнало и реших да прекратя ъпдейта извадих диска и от там се скапа вс.явно е изтрил вс.всичките копчета почнаха да мигат след някол. сек .само коп. на Навига.почна да мига и ми изписва че търси Сд преъра и това е от часове и нито 1 копче не действа.Кажете ми как мога да го оправя този проблем и колко ще ми струва.

Предварително Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако рестартираш ММИ какво става ( Сетъп+централен бутон+горна дясна стрелка) ?  Аз скоро ПЛАТИХ да ми направят тази процедура понеже не може от най-ниска версия директно да качиш на най-висока а трябва да инсталнеш предходни версии (гугъл пише коя след коя) ! В Порше Варна ми направиха процедурата от най-ниска до последна за 90лв , понеже чух, че и модул можело да изгърми ако не е правилно направен ъпдейта ! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не става катого рестартирам

Изпратено от моят D5803 с помощта на Tapatalk

не можеш ли да рестартираш ъпдейта?

Д

Пробвах рестарт,рестартира се и пак ми дава че търси Сд плеъра.Незнам как да го оправя като вкарам диска неможе да го отвори ,защото го търси

Друг начин имали да го оправя?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако помниш с коя версия си бил почети малко към коя да ъпдейтнеш ! Може би пропускаш една от междинните версии ... ако е така намери тази, която ти трябва и пробвай с нея ! Може и да тръгне

 

" Performed update from 500 to 1110 then from 1110 to 5150 (CD1 of the 5570 set) didn't need CD2 as it couldn't find anything to update (I don't have BT Module) and finally 5150 to 5570 (CD3). "

 

Тва е от друг форум и в бърз превод : от 0500 ъпдейт до 1110 ! От 1110 ъпдейт до 5150 ! От 5150 ъпдейт до 5570 (това е последния възможен ъпдейт и е от 3 диска)

 

П.П. Не се притеснявай,че си направил дисковете на 4х вместо на 1х или 2х скорост ! Аз на навигацията диска го правих на 10х понеже записвачката не може на по-ниска и пак си върви без ядове ... и пак ще те посъветвам ако нищо не тръгне от предлаганите варианти отиди в Порше и те ще ти го направят ако не е късно

Редактирано от eXee
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не става братле ,неможе да ми тръгне диска да го ъпдейтна пак

Започнах да го ъпдейтвам с последната версия а не трябваше не съм знаел и го чаках 7 часа но не ставаше и после извадих диска и до тук.Сега вече имам точния диск да го ъпдейтвам,вкарвам го и нищо само ми пише на екрана че търси Сд плеър и неще да захапе диска за ъпдейт през 5 мин се рестартирва сам и това е вс,нз вече как да го оправя

Къде е тоя сервиз Порше него знам ,казаха ми че можело маи с ват-сом да се оправи

Благодаря предварйтелно (B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм нов и имам 4ф от 2 месеца за това не знам още как се бачка с Ваг-Ком ... Порше е официален дилър на Ауди и поне във Варна продават само и единствено Ауди (нямам идея защо се казват Порше ако нямат общо с марката ) От четене във форума знам,че имат 2 представителства в София ! Аз отидох при тях понеже ме увериха, че ако по време на ъпдейта изгърми някой модул отговорноста е тяхна и ще го опрят за тяхна сметка! Иначе и Автотрейд са представители на Ваг групата... възможно ли е и СиДи чейнджъра да ти прави проблем при опита за ъпдейт ?  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не Сд ми е супер не е от него а от ъпдейта ,1 мом.ми каза че само с вак-сом можело да се оправи да ми го закачи и от там да зададе на Сд плеъра да ми отвори диска и да го ъпдейтне и ще струва 50 кинта цената е добра дано да се оправи от това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да не е изгорял някои модул че ще откаца,но не мисля щом постоянно се рестартира екрана и търси.Ок братле като го оправя ще пиша мс за вс и лека вечер ти желая.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично ъпдейтнах моята директно от версия 500 на 5570, просто отне няколко часа. Грешка си направил, че си извадил диска, но можеш да почнеш пак от първи диск. По време на ъпдейта не трябва да се пипа абсолютно нищо по колата, врати, бутони и т.н. В сайта на @N1995 е описано много точно какво се прави.

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам че е така,разбрахго но има 1проблем като вкарам диска не ми го захапва явно трябва да пробвам с ваг-ком.Постоянно ми пише че търси Сд плеър

Изпратено от моят D5803 с помощта на Tapatalk

Преди 10 часа, VBI написа:
Аз лично ъпдейтнах моята директно от версия 500 на 5570, просто отне няколко часа. Грешка си направил, че си извадил диска, но можеш да почнеш пак от първи диск. По време на ъпдейта не трябва да се пипа абсолютно нищо по колата, врати, бутони и т.н. В сайта на @N1995 е описано много точно какво се прави.
Преди 10 часа, dido0677 написа:
Знам че е така,разбрахго но има 1проблем като вкарам диска не ми го захапва явно трябва да пробвам с ваг-ком.Постоянно ми пише че търси Сд плеър.

Ето виж на тоя линк,като го отвориш после даи на видео и ще видиш на моита го прави същото.

HELP!!! MMI Stuck in Bootloader Mode

Изпратено от моят D5803 с помощта на Tapatalk

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не намира самия СД плейър не е добре, няма как да прочете дисковете. Имал ли си проблем с него преди това? Огледай го отзад да не се е разкачил от оптичния кръг, действително ще ти трябва VCDS за да можеш да го провериш. Другото е да вземеш от някой само СД плейъра докато направиш ъпдейта и после да си сложиш твоя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм имал проблем до сега с него,това не е от него а когато го ъпдейтвам и извадих диска без да е свършила операцията по ъпдейтването и сега виж какво ми дава на екрана.

 

Резултат с изображение

 

 

Сега как да го оправя, ако някои знае ще бъда много благодарен.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...