Jump to content

Помощ за конкретно А4 В6 2.5TDI(163)


Recommended Posts

Здравейте колеги , търся А6C5 2.5TDI фейслифт , но не намирам подходяща и попаднах на тази - http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11486042511317279&slink=1ko0ws

Има ли някой да познава колата или собственика за някакво мнение и инфо. Ходил съм и преди в тази борса и общо взето не са на ясно с историята на колите . 

А иначе ми трябва да пътувам 2-3 пъти годишно до Испания + малко градско там и в БГ  . Запознат съм с модела и душегуба пък и финансово мисля че няма да имам драми с поддръжката. Също така приемам други предложения за А4 или А6 2.5TDi АVANT. Благодаря предварително за съдействието

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свети и ESP.

Проблем с помпата?

Проблем със зацепване на ангренаж.

Проблем с ESP ABS и съпътстващите.

100% Гюм.

П.П. Тук един колега има хубава А6, някъде беше споменавал по темите, но цената е над 5000 

Редактирано от Iven
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам защо този мотор 2.5 на а-6 излъчва едни вид привличане магнетично.Отстрани погледнато излъчва  класа и надежност.Докато не прочетеш темите тук за него.Та за Кентавър ..винаги можеш да си пробуташ проблемната кола при тях.Много не ги чуват а и винаги почти са съгласни на трампа със някоя друга при тях кола.Така че внимателно със този кош.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама човека е написал какво иска, наясно е с придружаващите минуси.

Преди 1 час, DJANO написа:

Моята ли визираш?

Мисля, че да.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, nichirenshu написа:

 

Добре ве коя година стана и хората продължават да гледат у тия душегуби. Толкова ли не паднаха цените на ц5-те/б6-те с другите мотори, че се гледат тези.

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Не ве....драма има само във България със тези саплъци които вкарват.Във Германия си ги карат и си ги подържат и харесват. Карат си и 2.0 131к бензинка и си свиркат.Тези мотори като си ги подхванеш от нови със правилна подръжка и смяна на части навременна не са толкова куци.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 hours ago, Iven said:

Ама човека е написал какво иска, наясно е с придружаващите минуси.

Мисля, че да.


Ей това е мойта и честно казано май се отказах да я продавам за да скоча на AllRoad, нещо ми се вижда, че там поддръжката няма да ми хареса хич :hilezh::

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, nichirenshu написа:

Браво ве, дал си 10 бона. Сега за колко я продаваш?

Бартеросва я за 4Ф......  да нямаш някоя под ръка.:gruebel:

 А Тая първата като гледам е сборна сглобка...волан, решетка, броня, сменявяан е ключа на фаровете, и има прВлеми по ESP.

 

 

Редактирано от loshdancho
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ESP не е прецакано - паднал е най-вероятно акумулатора и при палене с кабели светва,докато колата не се раздвижи - на последната снимка е изгаснала лампата.За акумулатора предполагам по часа и годината - ресетват се и явно не са ги сверили.

Кокото дали е гюм - човек преценява в какъв гюм може да се качи при оглед на живо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А защо държи такива обороти на почти загрял двигател? На волана Вожата видяхте ли? Тоя кош е хапнал доста асфалт, нищо чудно и повече от цифрите на таблото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за съдействието , колата наистина е съмнителна и се отказах след като я огледах . За да не отварям повече теми - има ли А6C5 2.5TDI(180) 2004 само на предно с автомат и дали е мултитроник ? Харесах една и след малко вглеждане установих с изненада , че няма 4X4 .

 http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11464732519827587&slink=1pse9p 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колкото знам 180к.с. на мултитроник няма. Или колата не е 180 или ако е 180 е куатро.

163 на предно с мулти може би. Не мога да видя хубаво скоростният лост...или 180 с типтроник и куатро.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста интересен случай - http://www.auto-data.net/bg/?f=showCar&car_id=4707 Тотално се умотах :nixweiss: , ще му звънна на човека да каже реално за какво иде реч . Ако е мултитроник няма смисъл , иначе ми хареса колата лачена и с доста екстри .

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11486111685393476&slink=1pt4ro - тази я гледах също , но ще дойде в БГ към 15 февруари 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...