Jump to content

Recommended Posts

мога ли да карам ауди 100 2.0 16в ACE с OMV 100 или шел V-power? дали ште имам проблеми.ако някои има мнение за тези бензини моля пишете.МЕРСИ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, и трите ти теми са доста близки, и щеше да е по-добре да зададеш въпросите си в една. А за горивата има и доста изписано в съответния форум.Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на капачката на резервоара пише с какъв бензин е препоръчително да караш!

В България заради качеството на горивата минаваш на следващия по октаново число бензин.

Принципно можеш с 100октана без проблем, най-много да не го изгаря изцяло автомобила.

Колегите тук ще знаят със сигурност.

П.П. А, и колегата по-горе е прав..., но за следващия път ще се ориентираш по-добре и ще знаеш!

Редактирано от Lube
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мойто е за 98, но и със 100 октана няма разлика - с 95 запчва да трака.

В книжката му пише, че употребата на бензини с по-високо октаново число няма никакви предимства, а такъв с по-ниско да се използва само при крайна нужда

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

:respekt:

коли като S4/S4/S6/RS6 и подобни са за 98H. Всичко останало пие 95 и не би трябвало да се оплаква. Ако "трака" значи си за ремонт...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моето е АСЕ 16в. Сипвал съм му и ОМВ 100, и Лукойл 98. И в двата случая колата имаше леко осезаемо по-добро потегляне. От няколко месеца съм фен на ЕКО Кинитрон 95. След 1000 км. пак ще сипя една добавка за прочистване на инжекторната система и продължавам с 95 :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А нашия 95 колко е 95?!?Май по-скоро 98 е 95!

Мойта кола не е за ремонт със сигурност,ама на 95 почуква аванса,на 98 Лукойл,100 Кинитрон и 95+ на Шел няма проблем!Е,вярно е че може да се пипне малко и да не похлопва,ама пък и във разхода и вървежа има разлика,така че ;)

Извинявам се за лекия офтопик,колегата питаше за друг модел Ауди,но аз да си кажа мнението нали

:dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...