Jump to content

НЕ - на китайския ксенон !


Germanecaa

Recommended Posts

просто споделям преди да сте монтиралии .. сложих ксенон (китайски) - audi a3 8p 2003-04г. на халогенните (H7) и на късите (H7) след известно време ми изгоря моторчето на чистачките-управлението смених го - веднъж . 2 , 3 пет пъти и накрая като махнах ксенона всичко заспа :D след това питах майстор от porsche  Само като му споменах че съм сложил китайски ксенон отговора му беше чистачките чистят добре нали :D:D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И интересното е, че този феномен не е само при VAG групата. Приятел жичкаджия сподели, че едно Волво му е скъсало нервите по същия начин (китайски ксенон и горящи чистачки).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз го брах това. Само,че на мен ми  изгоря и централната електроника. Дайте съвет сега взех фарове със лупа и оригинален ксенон но не мога да ги подкарам. На контакт светят като запала колага почва да премига...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно купувате боклуци :)

 

http://www.bktuning.bg/product.php?ProductID=4025

 

Над година с този афтърмаркет сет- абсолютно никакви грижи, много съм доволен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Viliyan- написа:

И аз го брах това. Само,че на мен ми  изгоря и централната електроника. Дайте съвет сега взех фарове със лупа и оригинален ксенон но не мога да ги подкарам. На контакт светят като запала колага почва да премига...

В другата ти тема съм те "посъветвал". А ако си в София, мога и да ти спестя "мъките".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...