Jump to content

Седалки


Ocb1914

Recommended Posts

Така.....този салон реално е наистина мега зле....Първо аз исках да си го сменям и да го поръчвам. Но като видях детайлните снимки се отказах. Беше се навил иначе на 600 лева без климатроника т.е. само салона. Обаче аз като видях по-детайлни снимки даже и последвалата от моя страна оферта от 400 лева за това му състояние пак ми се видяха множко.....но човека под 600 няма да го даде. После като прочетох и за буксите.....да няма да е точно plug and play....

Изпратено от моят LG-D855 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще отклоня дебата върху друг проблем.

 

След дълъг списък с подменяния за освежаван на интериора стигнах до седалките. Проблемът е че имам луфт на седалката при спиране то дали ще е плавно или рязко също при агресивно ускорение се усеща нестабилност. 
 Чух хиляди неща но нищо конкретно. Някой може ли да сподели опит или мнение,кое трябва да подновя във цялата схема?

Редактирано от deox87
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свали си седалката и виж в релсата пластмасата, която се е отчупила и пречи да ти заключат зъбците. Чест проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо свали седалката и виж коя платтмаса се е отчупила и пречи на зъбците. После ще и вадиме номера.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес свалих седалката по точно отвих болтовете и я сложих да легне назад.От долу имаше по две коносовидни метални палчета влизащи в рела. Друго не успях да видя или ще си трябва повече разглабяне, но сега съм ограничен с терен за ремонти и ще е чак събота. В случая те ли трябва да се подменят или друго за което е необходимо още отстраняване на части по седалката ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много често, парчета пластмаса попаднали в релсата пречат точно тези коносувидни палчета да влезнат в дупките на релсата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, интересува ме седалките от RS3 "Рекаро" салона пасват ли директно на Audi A3 8P Sportback 2009 год. или трябва да се прави нещо допълнително? Говорим за цял салон със задната седалка. Моите не са електрически ако това има значение някакво. Ето и снимка на това което искам да сложа.

 

audi__rs3_sportback__rs_seats__exclusive__full_2012_9_lgw.jpg

$_86.JPG

Редактирано от kokosf
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виждал съм по снимки обикновени A3 8P със седалки от RS3. Явно е възможен монтажа, въпроса е дали трябва някакво преправяне.

 

Страничен въпрос - някой има ли представа колко горе долу тежат предни+задни седалки за двуврата A3 8P ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...