Jump to content

матова боя или фолио?


r1mata

Recommended Posts

Привет, колеги налага ми се да пребоядисвам колата и ми се ще да е малко по екстравагантен цвят, интересувам се някой знае ли нещо за черния мат цени, предимства, недостатъци и т.н....Казаха ми че най-евтиния вариант е мат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм сигурен, че черният мат все още може да се нарече екстравагантен. Ежедневно виждам такива коли по улиците, предимно стари, а според мен черният мат прави колата да изглежда още по-стара. Ако държиш да е екстравагантно и матово, можеш да се насочиш към нещо такова или такова примерно.

 

За цените може да се включат по-запознати колеги. Аз лично се съмнявам че е по-евтино, ако се прави качествено. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, manoleo написа:

Не съм сигурен, че черният мат все още може да се нарече екстравагантен. Ежедневно виждам такива коли по улиците, предимно стари, а според мен черният мат прави колата да изглежда още по-стара. Ако държиш да е екстравагантно и матово, можеш да се насочиш към нещо такова или такова примерно.

 

За цените може да се включат по-запознати колеги. Аз лично се съмнявам че е по-евтино, ако се прави качествено. 

 

искаш да кажеш, че най често срещания мат е черен и не се брои за екставагантен ?Въпроса е да е мат, не е задължително да е черен, интересно е дали ще имам проблеми с поддръжката на матов цвят, защото много хора казват, че е проблемен и невъзможен за поддръжка.

 

 

Преди 1 час, Sashop4o написа:

Съгласен съм с manoleo и аз съм на неговото мнение . Все пак пиши какви оферти ти дават за цялата работа че и на мен ми предстои... :)

 

офертата е следната 1000 лв. мат без значение цвят.

1400 лв. за металик.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

 

има и вариант 300 - 350 лв. за фолио мат 3M 1080 Scotchprint с 3 години гранция лепи се и от непрофесионалисти.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

14 hours ago, r1mata said:

 

искаш да кажеш, че най често срещания мат е черен и не се брои за екставагантен ?

 

Да, но това е просто личното ми мнение. Ако на теб си ти харесва черния мат, чужди мнения не трябва да те спират. Иначе и аз съм чувал че матовите бои са по-капризни откъм поддръжка, но какво точно е по-различното, не знам.

 

Ако наистина можеш да се вместиш в 300-350лв за 3м фолио с 3 години гаранция, може би това ти е най-безболезнения вариант. От друга страна ако мислиш да си го лепиш сам, а преди не си се занимавал с това, има голяма вероятност да не стане много добре :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...