Jump to content

Да попитам-Според вас това реални цени ли са??


Recommended Posts

Така ето един сайт, който ми дадоха-няма значение как, но вижте цените на Аудитата, особено 2 за 2500 и 3500 евро,защото щом пиша тук съм си харесал да си купувам Ауди(А и защото сега карам една стотица :hilezh: )

Така ето ги линка

сайта

Така ето ги и двата и-мейла който писах на този, който продава аудитата

hello

yes the price is 2400 for the car and i will delivery in 2 days in your place

Thanks !!

Dimitar Cvetkov <DCvetkov@ххххх> wrote:

Hello, I want to ask about audi a4,how much months remain from the lizing,because It is not possible the price of this audi to be 2400 euro

Аз съм Димитър сеответно

ето го и втория и-мейл

yes this car is mine too and i told you i will delivery in your country in 2 days

and the car was iomprted by USA and now is registred in Italy

Thanks and i wait your mail

Dimitar Cvetkov <DCvetkov@хххххх> wrote:

I can,t trust that the is so cheap, I am saw audi A4 2002 year for 3500 eur.How much months remain from the loan

Van you prove me the origin of the car and Will you delivery to my place, I live in Bulgaria.

--------------------------------------------------------------------------------

From: auto import [mailto:moxcoxmoxcox@yahoo.com]

Sent: Friday, February 02, 2007 3:34 PM

To: Dimitar Cvetkov

Subject: Re: About Audi

hello

yes the price is 2400 for the car and i will delivery in 2 days in your place

Thanks !!

Dimitar Cvetkov <DCхххххх> wrote:

Hello, I want to ask about audi a4,how much months remain from the lizing,because It is not possible the price of this audi to be 2400 euro

какво е според вас измамата,не може това ауди да струва 2400 евро.

в третия имейл той ми казва тел. си номер и че колата ще дойде в българия на ход с итариянската регистрация.

Благодаря предварително за мненията и ще са важни и то мнг за ориентир!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами нищо не мога да кажана пръв поглед - все пак "невинен до доказване на противното".

Все пка за да вземеш такава кола няма начин да не я огледаш първо - така че без екскурзия май няма да минеш. А ако всичко е наред - оправяте си там документите и плащаш...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разтърси се малко,даже темите бяха в този подфорум-за разни обяви-уловки.Междудругото,като съм разглеждал германското Мобиле ми е направило впечатление,че внесените от САЩ Аудита са на по-ниски цени.Може би производствено има някакви разлики,поради което по-късно цената е по-ниска,не знам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така ето един сайт, който ми дадоха-няма значение как, но вижте цените на Аудитата, особено 2 за 2500 и 3500 евро,защото щом пиша тук съм си харесал да си купувам Ауди(А и защото сега карам една стотица :hilezh: )

Така ето ги линка

Направо им предложи бартер даваш им стотицата и взимаш А4 2002....А и говори за това:

http://www.ezilon.com/cgi-bin/autos/mojoAu...cattype=&trace=

ще ти го платя двойно или тройно - само ми го докарай до тук.

Опа: 2.0 ТDi-то,двойно,а и това двойно:

http://www.ezilon.com/cgi-bin/autos/mojoAu...cattype=&trace=

Редактирано от deliveryman
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

deliveryman-точно и аз за това говоря, че има нещо нереално, аз за това пиша тук, евентуално някой дали знае някакво инфо. по тези обяви, дали някой има приятел в Италия или някой който вкарва коли. според мен тези коли са крадени.

А и има две обяви в този сайт от България-това също ме осъмни, на едно BMW и Honda.

Дали има някой запознат, а аз ще се разтърся из форума.

P.S.-ква е тая логика колите от Сащ да са по-евтини :hilezh::hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aхахахахаа! 2002 Aston Martin Vantage DB7 - 17000лв :bia::(:bia:

В тоз сайт явно нарочно забравят последната нуличка в цената :D

Иначе съм виждал докарана от представителство на Ауди в Германия кола, на цената, която е и тук, самоче поддържана до последно във фирмен сервиз, перфектно състоятние демек и цената е плюс транспорта до вратата ти :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се хващай братле!Измамници са.Гледат да те принудят да им преведеш определена сума ,за да ти пратят колата.Или пък да скенираш вносната бележка от Western Union и да им я пратиш по маил, откадето взимат неоходимата информация.Аз същто съм комуникирал с тях, за всеки постановката е различна.На мен ми се представиха за Англичани живеещи в Германия.Много добър сайт за обяви от Европа е www.autoscout24.com

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Stoune-и аз аз така си помислих, че със сигурност ще измислят нещо, за това и въобще не се обадих на телефона, който ми дадоха.

Просто не съм се задълбочавал толкова мнг-не може нормално тая кола да е 8000, а те да мия дават з а 2500-излиза, ме фабриката ще е на загуба

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

На мен ми е много чудно кви са теа коли от Англия с ляв волан :hilezh: !!!Ква ли е измамата мамка им?Иначе има и много коли на реални цени ми се струва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми е много чудно кви са теа коли от Англия с ляв волан :hilezh: !!!Ква ли е измамата мамка им?Иначе има и много коли на реални цени ми се струва.

Има ги и такива, самоче ако се карат там им е голям зор с изпреварването :hilezh:

Доколкото знам от приятел в Англия при поръчка на нова кола имаш опция за ляв или десен волан, съответно и 2-ра ръка си има с ляв...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ги и такива, самоче ако се карат там им е голям зор с изпреварването :hilezh:

Доколкото знам от приятел в Англия при поръчка на нова кола имаш опция за ляв или десен волан, съответно и 2-ра ръка си има с ляв...

Да бе много ясно,че може би има и с ляв волан,както тука има с десен по пътя на логиката.Аз дори съм виждал Москвич 12 с десен волан.Голяма забава.Само че в тоя по-горе споменатия сайт болшинството от колите са от Англия и са само с леви волани.Та ми е мнооого чудно ква е уловката!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи това е 100% измама. Има сайтове в интернет, където е описани механизмът на тоя тип измами и просто 100% потъва човек! Пари само на место и с/у документите и ключовете на колата! Никакви плащания за ДДС, за транспорт и не знам кво. В аутоскаут е ПЪЛНО с такива лъжци! Даже някои предлагат далеч по-реалистични цени! Правят кви ли не постановки! Но принципът е един - пари само на место! Без никакви уестърн юниъни и т.н.

Значи това е 100% измама. Има сайтове в интернет, където е описани механизмът на тоя тип измами и просто 100% потъва човек! Пари само на место и с/у документите и ключовете на колата! Никакви плащания за ДДС, за транспорт и не знам кво. В аутоскаут е ПЪЛНО с такива лъжци! Даже някои предлагат далеч по-реалистични цени! Правят кви ли не постановки! Но принципът е един - пари само на место! Без никакви уестърн юниъни и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи това е 100% измама. Има сайтове в интернет, където е описани механизмът на тоя тип измами и просто 100% потъва човек! Пари само на место и с/у документите и ключовете на колата! Никакви плащания за ДДС, за транспорт и не знам кво. В аутоскаут е ПЪЛНО с такива лъжци! Даже някои предлагат далеч по-реалистични цени! Правят кви ли не постановки! Но принципът е един - пари само на место! Без никакви уестърн юниъни и т.н.

Добре бате глей сега,аз му писах на един от любопитство да вида ко ше ми каже.За един голф 4 стаа вапрос обявената цена е 2500 евро.И ми отговаря тоя пич и ми разправя че бил от Англия ама работел известно време в Германия и сега се прибирал кам Англия за тва искал да продаде колата барзо и за тва била токо евтина.Казва че ако съм заинтересован праща колата с кораб без да му пращам аз никви пари никви работи разбираш ли.И когато колата пристигнела в БГ корабния агент ще се свържел с мене да видя колата да я тествам и ако ми хареса да я платя.Ако пък не ми хареса немало проблеми щял да си я земе обратно.Обаче требвало да дам парите на корабния агент за да ги види и провери и след това ми дава колата да я тествам.Ако не я искам ми вращал парите зима си колата и чао.

Баси тва не може да е истина.Къде е уловката след като ми я карат в бг не моа загрея?Аааааа и за транспорт той си поемал всички разходи.

Дайте идеи.Ще публикувам и писмото даже ако искате да видите ко ми е писал.

А ти знаеш ли некой такав сайт кадето са описани теа механизни на измама?Дай линк ако знаеш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също водих кореспондеция с едни, и пак ушким беше в Англия даже и тела ако искате ще ви дам

за една А6, абе то че има уловка има, ама къде е незнам,ама па и нема да се навия

А муждодругото тоя ми предложи да дойда го германия да я видя, в гаража му-това е доста страно ако ме лъже-аз единствено си го обяснявам с крадени коли и че проблема ще настъпи в КАТ

иначе как така ще ме кани в Германия да я видя, нали е там, ако платя я взимам, ако някой може да го обесни за любопитсво,ама найстина да знае как става

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали има нещо общо с въпроса, обаче внос от Америка не е много добре. Пичове, там колите ги сглабят в Мексико. И половината части там си ги правят. Препатил съм си с моя Американси VW. Счупи ми се мотора на 200,000 км и нищо комай не става за подмяна с немски части. :D Сега не знам как е, ама вие си решавайте - Немса машина ли искате :D или Мексиканска :hilezh: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пълна изама веднъж пуснах писма за три такива автомобила, автомобилите се намираха в различни градове и държави. Чета аз отговора на първия пак неква такава история, че незнам си какво каде бил, защо бил и за кво толкоз ефтина и че поема всички разходи да ми го докара до българия и ако ми хареса плащам ако ли не си я зима. Почти бях клъвнал, но пристигат отговорите и за другите два автомобила и ко да видя 1:1 трите истории еднакви но имената на продавачите различни даже едното име си бе българско.?? Д е*а и тъпите измамници :hilezh::hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе жените от МЕИ още ли вярват в дядо мраз... колега за а3 3.2 дсг ше го борим далаверимена - давам ти 2,3 по цената ако ми я докараш :P

колегата с корабния агент - ти стока не си освобождавал, нали :D :D

и последно - преместете я темата във фън секцията :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...