Jump to content

Чипове от Адлер Ауто


Recommended Posts

Закупих въпросните чипове от момче което преди време е карало Пасат АФН и е поставил тези чипове в Адлер Ауто.
Въпросите ми са 3:
Ще станат ли на А4 Б5 1.9 АФН 110к.с - след чипа се очакава около 145 к.с.
На чиповете не пише както оригиналните HHH и LLL , има ли значение как ще ги сложа на платката (мисля да е все пак с цокли)
Понеже съединителят ми (стоков) отделя малко над средата , дали ще издържи на приблизително 350 НМ и ако няма да издържи бихте ли ми препоръчали какъв съединител да сложа

Благодаря ви предварително Колеги :)

Редактирано от AudiFANNN
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има значение и щеше да е добре да са написани на кой номер чип отговаря. Един колега мапер ми обясняваше, че ако ги размениш може да прецакаш компа.

Редактирано от radi_nrj
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз говорих с момчето относно това и той ми каза че е питал в Адлер-а защото и на него ми станало чудно защо не са надписани и оттам му казали че са еднакви и нямало значение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Самите чипове са еднакви, но информацията на тях е различна. Те в завода не си пишат букви за кефа.

Ако приемем, че имобилайзера е изключен в мапа на тези чипове, би трябвало да можеш да запалиш. Има голяма вероятност обаче другата периферия, която по някакъв начин разчита на комуникация с мотора от рода на километраж, радио, климатроник да не работи като хората след това, защото са от друга марка и модел.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
  • 5 months later...

Първо това не е хич добра идея да слагаш чипове от друга и настройвани за друга кола,второ ако не отг софтуера или не е от едно към едно комп ,няма да е хич добре за колата ,а що се отнася до означението е ,просто ляв и десен ,тоест ако ги размениш просто няма да запали колата нито ще повредиш еку нито нищо :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...